ČLÁNKYMódní kolekce Morelo 2019

MÓDNÍ KOLEKCE MORELO 2019

Představujeme Vám novou českou módní kolekci německé značky MORELO pro rok 2019!

Spojili jsme revoluční materiály sportovní značky Under Armour a golfové značky FootJoy.

Materiály jsou rychle suché, prodyšné, velmi pohodlné se slušivým designem jako je vaše MORELO. Součástí kolekce jsou také doplňky.
Najdete na našem FAN SHOPU MORELO:

Našim cílem je přinášet Vám komfort na Vašich cestách!

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO


Kolekce MORELO 2019

ÚSPĚŠNÝ PRVNÍ ROČNÍK MORELO VIP DAYS JE ZA NÁMI

8. - 10.BŘEZNA 2019, 10:00 - 18:00

Děkujeme všem kteří se přišli za námi podívat na první ročník naši domácí výstavy. Mohli jste vidět novinky německé značky obytných vozů MORELO 2019, novou módní kolekci MORELO 2019, kterou nyní najdete na našem FANSHOPU.

Čekala na Vás prezentace kempingového příslušenství Brunner, Outwell, Klean Kanteen, dále proběhly prezentace jako ukázka supersportovních aut od společnosti Advantage Cars, BMW Mini Cooperů, BMW motorek a elektro skútrů vhodných do garáží obytných vozů MORELO.

Nechyběla ani nová kolekce šperků od společnosti Beny, mobilní projekce od společnosti Audiopro, výhodné financování vašeho obytného vozu jste mohli přímo na místě vyřešit s bankou Oberbank. Každý, kdo přišel získal dárkový voucher od nejluxusnějšího kempu v Dolomitech - Caravan Sexten Parku, což je jedinečná destinace světového dědictví UNESCO v Evropě, která nabízí právě parkovací místo pro obytné vozy nad 3,5 tuny. Katalogy Caravan Sexten Parku si můžete kdykoliv vyzvednout osobně u nás v showroomu MORELO.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

Video z akce si můžete prohlédnou zde:
pátek 8. března | sobota 9. března | neděle 10. března

Morelo Vip DAYS 2019


Sledujte MORELO v Autosalónu

SLEDUJTE MORELO V AUTOSALÓNU TV PRIMA

7.března nebo 9.března

MORELO.CZ Vás zve ke sledování pořadu Autosalón ve čtvrtek 7. března ve 20:15 na Prima COOL nebo v sobotu 9. března v 9:05 na TV Prima, kde bude představena vlajková loď značky MORELO - model Empire Liner 110 GSB 2019 s garáží na osobní automobil Mini Cooper nebo velkou motorku.

Ukázky z natáčení najdete na našem facebooku a instagramu.

Užijte si Morelo na televizní obrazovce, pokud však zatoužíte vidět Morelo na vlastní oči, navštívite nás v našem showroomu MORELO.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

Video z reportáže si můžete prohlédnout zdeTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace