Kontaktní formulář
Morelo

Servisní technik /autoelektrikář pro obytné vozy

Zabýváme se prodejem luxusních obytných vozů značky MORELO v České republice. Našim zákazníkům zajišťujeme autorizovaný servis (záruční i pozáruční) a poradenství k obsluze těchto vozů. Specializujeme se na vestavby - montáž doplňků, úpravy interiéru i exteriéru. Jsme rodinná firma.

Náplň práce:
  • Montáž a zprovoznění elektrických zařízení v obytných vozech, instalace solárních panelů, nabíječek, měničů, řídicí elektroniky, wifi, kamer, zabezpečovacího zařízení, ale i osvětlení, klimatizace, lednic a sporáků
  • Opravy zařízení a spotřebičů v obytných vozech
  • Evidence provedených úprav a oprav
  • Při práci používáme počítače a telefony pro přístup k dokumentaci

Očekáváme:
  • Praxi na podobné pozici (elektrikáře nebo servisního technika)
  • Vzdělání technického směru (elektro obor výhodou)
  • Zálibu v autech
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny B, výhodou bude skupina C
  • Znalost práce s počítačem - MS Office, internet
  • Komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Výhodou bude orientace ve schématech (technické dokumentaci)
  • Výhodou budou zkušenosti s elektrickým příslušenstvím v rozsahu 12V, 24V
  • Výhodou bude schopnost komunikace v němčině nebo angličtině

  Nabízíme:
  • Pracovní poměr na plný úvazek, na dobu neurčitou
  • Pouze jednosměnný provoz (denní), volné víkendy
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Práci v čistém, moderním prostředí
  • Práci s novými technologiemi
  • Přátelskou atmosféru ve firmě, osobní přístup
  • Místo výkonu práce: Tuchoměřice u Prahy, Středočeský Kraj

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na emailovou adresu jana.novosadova@morelo.cz.
Děkujeme a těšíme se na Vás.

Vyplňte prosím formulář a náš tým vás bude co nejdříve kontaktovat. Děkujeme za váš zájem!