Kontaktní formulář
GRAND EMPIRE LINERGrand EMPIRE LINER

nový A nejlepší model morelo

Grand Empire Liner je největší a nejluxusnější model, který MORELO dosud vyrobilo, a bude tak představovat nový špičkový produkt naší modelové řady MORELO.


Podvozek: Mercedes-Benz Actros 1853L
Emisní třída: EURO 6d
Motor: 12,8 l
Výkon: 390 kW / 530 PS
Celková hmotnost: do 18.000 kg
Morelo
Cena od 525.125* €
nebo
od 8.430* € / měsíčně
* ceny jsou uvedené bez 21% DPH

MORELO GRAND EMPIRE LINER

3D pohled do interiéru

MORELO GRAND EMPIRE LINER 100 GBPŘEHLED MODELŮ GRAND EMPIRE LINER

PŮDORYSY MORELO GRAND EMPIRE LINER 2022
Morelo

Co nás vedlo k myšlence

vytvořit GRAND EMPIRE LINER?

V posledních letech došlo na trhu k velkým změnám. Změnily se potřeby našich zákazníků, začali mít ještě vyšší požadavky na velikost prostoru, pohodlí, výkon, bezpečnost a design. Aby společnost MORELO mohla optimálně reagovat na tyto požadavky, tým vývojářů, techniků a designerů se rozhodl postavit vůz, který by zastínil vše, co do dneška existovalo. Výsledkem této myšlenky je MORELO GRAND EMPIRE LINER, který vyniká nejen kvalitou, ale také velkým důrazem na detail.


Proces tvorby modelu

Grand Empire

Na začátku implementace byla nastolena otázka dobrého a kvalitního podvozku. Vzhledem k velkým rozměrům MORELO GRAND EMPIRE LINER musely být při výběru zajištěny aspekty jako komfort cestování, bezpečnost a samozřejmě jednoduchá manipulace s vozidlem. MORELO také nechtělo dělat kompromisy v konstrukci a vybavení.

MORELO GRAND EMPIRE LINER by mělo být standardem obytných vozů.

Nakonec ho tým MORELO postavil na velkoformátovém podvozku nákladního vozidla „Actros 1853“ od Mercedes-Benz. Byl tím postaven luxusní obytný vůz s výkonem 530 k, objemem motoru 12,8 l a točivým momentem 2 600 Nm, což zaujme manévrovatelností, komfortem, výjimečnou bezpečností a stavem nejmodernější technologie a v konečném důsledku svým přesvědčivým a výjimečným designem ve všech oblastech.

Morelo

Morelo

Výsledek

Nový Grand Empire Liner

Nesrovnatelná vnější designová řada MORELO byla neustále vyvíjena a nastavuje nová měřítka v celém segmentu. Místo klasických zrcátek je díky systému Mercedes-Benz „MirrorCam“ ještě bezpečnější manévrování, zatáčení a změna jízdního pruhu. Kromě zavedených standardů používá MORELO pouze nejnovější technologie uvnitř GRAND EMPIRE LINER. Všechny kuchyňské spotřebiče jsou v domácí kvalitě a pracují při 230V. Kromě solární technologie a velkoryse dimenzovaného bateriového systému je zajištěno autonomní a především výkonné napájení pomocí dieselového generátoru. Z hlediska pohodlí lze od nového modelu očekávat také mnoho. V obývacím pokoji jsou mimo jiné ergonomická lehátka, která lze individuálně nastavit stisknutím tlačítka. V relaxaci tedy již nejsou žádná omezení a nic vám nebrání cestovat ještě svobodněji.