Kontaktní formulář
Morelo

O nás

Společnost FC MORELO CZ s.r.o. je jediným importérem a prodejcem obytných vozů MORELO v České republice od roku 2017. Vybudovali jsme krásný showroom značky MORELO s rodinnou atmosférou o rozloze 1700 m² na okraji Prahy. Najdete nás 5 minut od letiště Václava Havla, sjezd z dálnice D7 a dobré parkování přímo před showroomem.

Zabýváme se prodejem luxusních obytných vozů značky MORELO, zajišťujeme našim zákazníkům autorizovaný servis, montáž doplňků, úpravy a čištění interiéru i exteriéru, prodej čistého propanu v lahvích na topení a veškeré poradenství k obsluze vozů MORELO.

Součástí našeho showroomu je také prodejna s kempingovým příslušenstvím včetně e-shopu a fanshopu. Prodáváme značky BRUNNER, OUTWELL, DOMETIC, Camping Profi, atd.

Řídíme se heslem: „Naše vizitka je spokojený zákazník“. Vytvořili jsme VIP Klub MORELO, ve kterém mají naši klienti slevy, výhody, privilegia a pozvánky na naše klubové akce, výstavy a srazy v průběhu celého roku, kdy se nám společně daří budovat českou rodinu MORELO.

Tým Morelo.cz


Morelo