Kontaktní formulář
Morelo

O nás

Společnost FC MORELO CZ s.r.o. je jediným importérem a prodejcem obytných vozů MORELO v České republice od roku 2017. Vybudovali jsme krásný showroom značky MORELO s rodinnou atmosférou o rozloze 1700 m² na okraji Prahy. Najdete nás 5 minut od letiště Václava Havla, sjezd z dálnice D7 a dobré parkování přímo před showroomem.

Součástí našeho showroomu je také prodejna s kempingovým příslušenstvím včetně e-shopu a fanshopu MORELO.

Jsme tým vášnivých a zkušených profesionálů, kteří spojují své znalosti a dovednosti s cílem dosáhnout maximálního úspěchu v naší oblasti. S každým úkolem, který přijímáme, přinášíme nejen široké odborné know-how, ale i angažovanost a odhodlání překonat očekávání našich klientů.

Naše práce není jen povoláním, je to pro nás poslání. Každý den se s nadšením ponořujeme do výzev, které náš obor přináší, a hledáme inovativní řešení, která posunou naše projekty kupředu. Jsme otevření novým trendům a technologiím, ať už jde o moderní přístupy v naší oblasti nebo efektivní nástroje pro řízení projektů.

Klíčem k našemu úspěchu je nejen naše odbornost, ale i naše schopnost komunikace a spolupráce. Věříme v otevřenou a transparentní komunikaci jak mezi členy našeho týmu, tak s našimi klienty a partnery. Jsme si vědomi důležitosti poslouchat a porozumět potřebám našich klientů, abychom mohli poskytnout služby a produkty, které skutečně přinášejí hodnotu.

Náš přístup k práci je založen na pečlivosti, preciznosti a touze po dokonalosti. Každý detail má svůj význam a každý projekt si zaslouží naši plnou pozornost a péči. Snažíme se nejen splnit, ale překročit očekávání našich klientů a dosáhnout vynikajících výsledků, na které můžeme být hrdí.

Jsme si vědomi, že profesionální růst je neustálý proces. Proto se neustále rozvíjíme a vzděláváme, abychom byli stále krok před novými výzvami a mohli poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Jsme hrdí na to, co děláme, a jsme odhodlání pokračovat v naší cestě za profesním úspěchem.

Těšíme se na Vaší návštěvu,
Tým Morelo.cz
Morelo