Morelo

Autorizovaný servis MORELO.

Vše řešíme na míru každému zákazníkovi.

Využijte služeb našeho profesionálního týmu.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Instalujeme dodatečnou výbavu a doplňky. Pomůžeme s instalací audio-video systémů i se zabezpečením. Máme vlastní technické zázemí, používáme profesionální sloupové zvedáky se zatížením 7,5 tuny na jeden sloup, jako jediní v ČR. Díky provozování půjčovny obytných vozů jsme obohaceni o spoustu poznatků a praktických zkušeností, které můžeme předávat našim zákazníkům.


ZÁRUČNÍ SERVIS

Prodejem obytného vozu naše služby nekončí. Poskytujeme kvalitní technický servis pro obytné vozy MORELO. Veškerý servis poskytujeme se zárukou.


POZÁRUČNÍ SERVIS

K dispozici jsou Vám zkušenosti našich techniků pro pozáruční servis všech obytných vozů. Provádíme běžné servisní prohlídky i servis. Pravidelná servisní péče prodlužuje celkovou životnost vašeho vozu, sezónní kontroly u nás jsou zárukou vaší bezpečnosti na cestách.


INSTALACE DOPLŇKŮ

Provádíme instalaci, servis a revize elektrických a plynových rozvodů. Namontujeme solární systémy nebo markýzy. Instalujeme nabíječky, měniče napětí, satelitní systémy, antény, instalaci audio-video systémů, TV systémů, couvacích kamer, zabezpečení. Tažného zařízení, oken, klimatizací, centrál – generátorů, úprava a oprava nábytku, oprava a servis spotřebičů. Dovybavte svůj obytný vůz kvalitním vybavením s odbornou instalací a se zárukou.


PRODEJ, MONTÁŽ A SEVIS TĚCHTO ZNAČEK
HPC HYDRAULICS

MIMOŘÁDNĚ LEHKÉ HLINÍKOVÉ VYROVNÁVACÍ SYSTÉMY Majitelé obytných automobilů nebo karavanů vědí, že na pohodlí záleží. HPC-Hydraulics jde o krok dále. Nebo spíše: o úroveň výš. Naše nivelační systémy poskytují mimo jiné jednoduchou a rychlou stabilizaci karavanů a obytných vozů.

více...

HPC - Hydraulics má nejnovější a nejpokročilejší technologii pro bezpečné, stabilní a vodorovné parkování vašeho vozidla. Společnost HPC-Hydraulics začala v roce 2004 vývojem a výrobou hydraulických nivelačních systémů s mobilní aplikací. Vývojem jsme získali rozsáhlé zkušenosti.

Plně automatický hliníkový vyrovnávací systém HPC je dobrým příkladem našeho nejnovějšího inovativního vývoje. Lehké řešení, které vydrží velká zatížení. Naše filozofie platí pro produkty a naše služby. Proto říkáme s přesvědčením: HPC Hydraulics, je určené pro vyšší úroveň.

E&P HYDRAULICS

Vyrovnávacího systému E&P, pomocí stisknutí jednoho tlačítka se váš obytný vůz plně automaticky umístí do stabilní a vodorovné polohy.

více...

Po prvním stisknutím tlačítka na ovládací jednotce se spustí čtyři lehké hydraulické zvedáky. Jakmile jsou všechny dole, každý pár zvedáků zapracuje v krátkých intervalech, dokud se obytný vůz dokonale nevyrovná. Vše za pouhé 2 minuty.
E&P hydraulické nohy I (youtube)
E&P hydraulické nohy I (youtube)

VB AIR SUSPENSION

Větší komfort, lepší jízdní vlastnosti, lepší ovladatelnost, vyšší bezpečnost a to vše pod kontrolou VB – Airsuspension systému, který je ukrytý hluboko pod vozidlem.

více...

Nevidíte ho, ale je podstatným prvkem pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Je to mechanické spojení mezi silnicí a Vašim obytným vozem a je proto rozhodující pro vaše pohodlí a bezpečnost.
VB Active Air (youtube)
VB Active Air Test (youtube)

WEBASTO

Je lídr na trhu naftových topných systémů a ročně vyrobí více než jeden milión nezávislých topení pro nejrůznější trhy. Staví na kvalitě, spolehlivosti a dlouholetých zkušenostech.

více...

Díky tomu jsou schopni dokonale přizpůsobit vytápění obytného auta a nabídnout každému klientovi dokonalé řešení, aby se cítil v obytném autě jako doma v každém ročním období.
Topný systém Webasto I. (youtube)
Topný systém Webasto II. (youtube)
Topný systém Webasto III. (youtube)

WiCAR – perfektní WIFI připojení

Digitální sítě nyní zasáhly všechny oblasti života. Chceme (nebo musíme) být spolehlivě připojeni k síti vždy a všude. Nejen v práci a doma. Ale také když jsme v pohybu ve svém voze.

více...

S WiCAR® přinášíme do vozidel digitální možnosti a digitální životní styl. Například v obytných vozech, obytných dodávkách, automobilech, policejních vozidlech, záchranných vozidlech nebo autobusech. Tímto způsobem umožňujeme bezpečnou a spolehlivou komunikaci, bezstarostné surfování po internetu, rozsáhlý infotainment. Práci na cestách, sledování GPS a správu vozového parku, monitorování zabezpečení WiFi a mnoho dalšího.

Při vývoji WiCAR® jsme kladli zvláštní důraz na nekomplikované a spolehlivé řešení. S malou, lehkou a snadno sestavitelnou hardwarovou krabicí. S řadou možností připojení a rozšíření. S vysoce kvalitními součástmi, které vydrží otřesy a vydrží extrémní chlad stejně dobře jako extrémní teplo. S osobním portálem MyWiCAR®, který uživatelsky přívětivě prezentuje údaje o vozidle a nabízí širokou škálu možností plánování. S nejlepším výkonem a nejvyšší možnou bezpečností přenosu. Stručně řečeno: s vybavením a funkcemi, které jsou požadovány.

Užijte si veškerou svobodu
Ať už cestujete soukromě nebo služebně: S WiCAR® máte vždy dobré spojení a užíváte si veškeré svobody.

ALPHATRONICS

Společnost s osmnáctiletou zkušeností nabízí LED televizory s impozantní kvalitou obrazu a zvuku do obytných vozů a karavanů.

více...

Důraz dávají na kvalitu, která musí splňovat hodně požadavku jako napájení pomocí napětí 12V, musí zvládnout kolísání teplot a napětí v obytném voze, musí mít kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zajímavý design.

ALPINE

Důsledně vyvinula inovativní, kvalitní auto - audio zařízení pro výrobce vozidel a spotřebitelský trh po celém světě, aby plně uspokojila ty, kteří touží mít ve svém interiéru obytného vozu nejnovější a vysoce kvalitní komponenty.

více...

Společnost Alpine také vytvořila pestrou škálu auto výrobků s navigačními systémy přímo pro obytné vozy, které poskytují vzrušující audio a video zážitky, díky jimž je jízda mnohem pohodlnější a bezpečnější.

BÜTTNER ELEKTRONIK

se zaměřením na mobilní technologie, solární technologie a inovativní elektroniku jako jsou nabíječky, baterie, měniče, apod..

více...

Všechny vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky jsou vyvíjeny s myšlenkou aplikace do obytných vozů.

Victron Energy

Ve vozidlech jako jsou obytné vozy a karavany je dnes nutností autonomní systém. Victron Energy Vám může nabídnout pro svobodu a nezávislost, energii kdykoliv a kdekoliv.

AUTOALARM JABLOTRON

ochrání Váš obytný vůz.

více...

Při instalaci maximálně využijeme originální spínače dveří, klapen a bezdrátové detektory, takže se nemusíte bát větších zásahů do karoserie a elektroinstalace. Jsme certifikovaným partnerem.
Zabezpečení obytných vozů (PDF)

DOMETIC

Společnost, která poskytuje spolehlivé produkty pro váš obytný vůz i karavan. V nabídce této společnosti najdete klimatizace, okna, markýzy, ledničky, grily, vařiče, trouby, dřezy, digestoře, chladící boxy, ledničky, přípravky pro hygienu a sanitu, produkty na dobíjení energie, osvětlení a zabezpečení pro vaše cesty obytným vozem nebo karavanem.

více...

Produkty Dometic (youtube)
DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360° (youtube)
DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360° (PDF)

THULE

Je švédská společnost, která se zabývá již několik desetiletí výrobou nejrůznějších nosičů na auta, obytné auta a karavany.

více...

Ať už potřebujete střešní nosiče, nosiče sportovního vybavení – nosiče kol, nosiče lyží, nosiče snowboardů, nosiče kánoí či kajaků nebo sháníte kvalitní střešní box, produkty značky Thule jsou určené pro vás. Zároveň se vyznačují vysokou kvalitou, precizním zpracováním a jednoduchou instalací.

ALDE

Topný systém, který nabízí možnost ovládání ve vašem obytném voze přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

více...

Topný systém ALDE (youtube)
Topný systém ALDE s výměníkem (youtube)

TRUMA

Je dodavatelem systému topení, klimatizačních systémů, generátorů horké vody, manévrovacích asistentů a dodávek zemního plynu do obytných vozů nebo karavanů.

TRANSPORT SYSTÉM

Tato společnost řeší téma zabezpečení nákladu.

více...

Jednoduchý a flexibilní upínací montážní systém je vhodný pro přepravu motocyklů, skútrů, čtyřkolek a jízdních kol ve vašem obytném voze. Sortiment výrobků lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Montážní materiály jsou ohebné z lehkého hliníku, nabízejí snadnou montáž pomocí šroubů nebo nýtů s možnosti vysokého zatížení.

TOMEGAS

Nabízíme plynové lahve - 11 kg čistý PROPAN za 420,- Kč bez DPH.

SERVIS MORELO

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme:

Máte dotaz týkající se obytného vozu MORELO? Budete potřebovat technickou pomoc nebo více informací o funkcích vašeho obytného vozu?

Provozní doba Servisu:
Po – Čt 10:00 - 17:00
Pá – 10:00 - 15:00

Jan Skolil + 420 771 155 945 (český a anglický jazyk)

SERVIS IVECO

Máte dotazy týkající se motoru a podvozku IVECO
NONSTOP IVECO: 00800 48326000

SERVIS Mercedes Benz

Máte dotazy týkající se motoru a podvozku Mercedes Benz
NONSTOP Service 24h Mercedes Benz :  + 420 296 335 698

Morelo