Morelo

Autorizovaný servis MORELO.

Vše řešíme na míru každému zákazníkovi.

Využijte služeb našeho profesionálního týmu.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Instalujeme dodatečnou výbavu a doplňky. Pomůžeme s instalací audio-video systémů i se zabezpečením. Máme vlastní technické zázemí, používáme profesionální sloupové zvedáky se zatížením 7,5 tuny na jeden sloup, jako jediní v ČR. Díky provozování půjčovny obytných vozů jsme obohaceni o spoustu poznatků a praktických zkušeností, které můžeme předávat našim zákazníkům.


ZÁRUČNÍ SERVIS

Prodejem obytného vozu naše služby nekončí. Poskytujeme kvalitní technický servis pro obytné vozy MORELO. Veškerý servis poskytujeme se zárukou.


POZÁRUČNÍ SERVIS

K dispozici jsou Vám zkušenosti našich techniků pro pozáruční servis všech obytných vozů. Provádíme běžné servisní prohlídky i servis. Pravidelná servisní péče prodlužuje celkovou životnost vašeho vozu, sezónní kontroly u nás jsou zárukou vaší bezpečnosti na cestách.


INSTALACE DOPLŇKŮ

Provádíme instalaci, servis a revize elektrických a plynových rozvodů. Namontujeme solární systémy nebo markýzy. Instalujeme nabíječky, měniče napětí, satelitní systémy, antény, instalaci audio-video systémů, TV systémů, couvacích kamer, zabezpečení. Tažného zařízení, oken, klimatizací, centrál – generátorů, úprava a oprava nábytku, oprava a servis spotřebičů. Dovybavte svůj obytný vůz kvalitním vybavením s odbornou instalací a se zárukou a s certifikací..


PRODEJ, MONTÁŽ A SEVIS TĚCHTO ZNAČEK
E&P Hydraulics

vyrovnávacího systému E&P, pomocí stisknutí jednoho tlačítka se váš obytný vůz plně automaticky umístí do stabilní a vodorovné polohy. Po prvním stisknutím tlačítka na ovládací jednotce se spustí čtyři lehké hydraulické zvedáky. Jakmile jsou všechny dole, každý pár zvedáků zapracuje v krátkých intervalech, dokud se obytný vůz dokonale nevyrovná. Vše za pouhé 2 minuty.
Více informací zde.
E&P hydraulické nohy I (youtube)
E&P hydraulické nohy I (youtube)


VB air suspension

větší komfort, lepší jízdní vlastnosti, lepší ovladatelnost, vyšší bezpečnost a to vše pod kontrolou VB – Airsuspension systému, který je ukrytý hluboko pod vozidlem. Nevidíte ho, ale je podstatným prvkem pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Je to mechanické spojení mezi silnicí a Vašim obytným vozem a je proto rozhodující pro vaše pohodlí a bezpečnost.
Více informací zde.
VB Active Air (youtube)
VB Active Air Test (youtube)


Webasto

je lídr na trhu naftových topných systémů a ročně vyrobí více než jeden milión nezávislých topení pro nejrůznější trhy. Staví na kvalitě, spolehlivosti a dlouholetých zkušenostech. Díky tomu jsou schopni dokonale přizpůsobit vytápění obytného auta a nabídnout každému klientovi dokonalé řešení, aby se cítil v obytném autě jako doma v každém ročním období.
Topný systém Webasto I. (youtube)
Topný systém Webasto II. (youtube)
Topný systém Webasto III. (youtube)


Transport systém

tato společnost řeší téma zabezpečení nákladu. Jednoduchý a flexibilní upínací montážní systém je vhodný pro přepravu motocyklů, skútrů, čtyřkolek a jízdních kol ve vašem obytném voze. Sortiment výrobků lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Montážní materiály jsou ohebné z lehkého hliníku, nabízejí snadnou montáž pomocí šroubů nebo nýtů s možnosti vysokého zatížení.


Zentrale Autoglas

výrobce přísavných držáků na markýzu MULTI ANKER. Tyto speciální přísavné držáky na markýzu vám nahradí uchycení markýzy do země, pomocí snadné manipulace vám zpříjemní každodenní vytahování markýzy na vašich cestách a navíc svou univerzálnosti jdou použít pro všechny velikosti a typy obytných vozů.
Více informací zde.


Ten – Haaft

společnost nabízí satelitní připojení k televizi, rádiu a internetu


Alphatronics

společnost s osmnásctiletou zkušeností nabízí LED televizory s impozantní kvalitou obrazu a zvuku do obytných vozů a karavanů. Důraz dávají na kvalitu, která musí splňovat hodně požadavku jako napájení pomocí napětí 12V, musí zvládnout kolísání teplot a napětí v obytném voze, musí mít kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zajímavý design.


Dometic

společnost, která poskytuje spolehlivé produkty pro váš obytný vůz i karavan. V nabídce této společnosti najdete klimatizace, okna, markýzy, ledničky, grily, vařiče, trouby, dřezy, digestoře, chladící boxy, ledničky, přípravky pro hygienu a sanitu, produkty na dobíjení energie, osvětlení a zabezpečení pro vaše cesty obytným vozem nebo karavanem.
Produkty Dometic (youtube)
DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360° (youtube)
DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360° (PDF)


Thule

je švédská společnost, která se zabývá již několik desetiletí výrobou nejrůznějších nosičů na auta, obytné auta a karavay. Ať už potřebujete střešní nosiče, nosiče sportovního vybavení – nosiče kol, nosiče lyží, nosiče snowboardů, nosiče kánoí či kajaků nebo sháníte kvalitní střešní box, produkty značky Thule jsou určené pro vás. Zároveň se vyznačují vysokou kvalitou, precizním zpracováním a jednoduchou instalací.


Büttner Elektronik

se zaměřením na mobilní technologie, solární technologie a inovativní elektroniku jako jsou nabíječky, baterie, měniče, apod.. Všechny vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky jsou vyvíjeny s myšlenkou aplikace do obytných vozů.


Idea-SysTec

německá společnost zabývající se regálovými systémy do obytných vozů od roku 2001. Rádi Vám poradíme, jak si udělat systém ve vašem obytném voze pomocí Idea-polic a boxů. Připravíme Vám regálový systém na míru do vašeho obytného vozu.
Více informací zde.


Autoalarm JABLOTRON

ochrání Váš obytný vůz. Při instalaci maximálně využijeme originální spínače dveří, klapen a bezdrátové detektory, takže se nemusíte bát větších zásahů do karoserie a elektroinstalace. Jsme certifikovaným partnerem.
Zabezpečení obytných vozů (PDF)


Alde

topný systém, který nabízí možnost ovládání ve vašem obytném voze přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.
Topný systém ALDE (youtube)
Topný systém ALDE s výměníkem (youtube)


Truma

je dodavatelem systému topení, klimatizačních systémů, generátorů horké vody, manévrovacích asistentů a dodávek zemního plynu do obytných vozů nebo karavanů.


Thetford

je společnost sídlící ve Spojených státech, kde je umístěna také výroba již více než 40 let. Je to přední výrobce sanity, hygieny a přenosných chemických toalet do obytných vozů a karavanů, které se prodávají po celém světě.


Alpine

důsledně vyvinula inovativní, kvalitní autoaudio zařízení pro výrobce vozidel a spotřebitelský trh po celém světě, aby plně uspokojila ty, kteří touží mít ve svém interiéru obytného vozu nejnovější a vysoce kvalitní komponenty. Společnost Alpine také vytvořila pestrou škálu auto výrobků s navigačními systémy přímo pro obytné vozy, které poskytují vzrušující audio a video zážitky, díky jimž je jízda mnohem pohodlnější a bezpečnější.


Zenec

společnosti ZENEC vám nabízí vstup multimediálního světa. Užívejte si Vaše oblíbené filmy a hudbu v kvalitě, která Vás uchvátí. Snadno použitelná navigace pro jakýkoliv z Vámi požadovaných cílů, se kterou nebyla cesta nikdy jednodušší. Při jízdě můžete pohodlně telefonovat a zároveň se plně soustředit na provoz kolem sebe. ZENEC vyvinul kompletní řadu multimediálních zařízení do automobilů, obytných vozů a karavanů, která Vám přinesou skutečnou radost z každé jízdy. Průkopnické systémy společnosti ZENEC využívají pokročilé technologie tak, aby splňovaly přísné standardy kvality zároveň s podmínkou jednoduchého ovládání a enormního rozsahu služeb.


Brunner

italská společnost, která nabízejí doplňky a příslušenství pro cestování s obytným vozem a karavanem. Brunner dává důraz na kvalitu, design a funkčnost již od roku 1960. Jsme výhradni zástupci této značky v České republice.
Nakoupit můžete v našem eshopu.


CAMPING-PROFI

byla založena v roce 1998 a stala se jednou z TOP společností mezi velkoobchodníky s kempingovými a volnočasovými předměty, tato společnost nabízí to nejlepší od výrobců z celé Evropy.


Kampa

výrobce nafukovacích markýz z Anglie, který je na trhu přes sedm let a jehož lehká technologie nabízí kompletní systém nafukovacích markýz s předsíněmi pro obytné vozy a karavany, které se přizpůsobí vašemu vozu díky snadné a rychlé manipulaci.


Swissvax

švýcarská značka, která nabízí speciální systém péče o vaše osobní i obytné auto. Skládá se z navzájem sladěných čisticích, mycích a ošetřujících produktů ručně vyráběných na základě dlouholeté rodinné receptury, jejichž vášeň je vyrábět ty nejlepší vosky, které dělají firmu SWISSVAX po celém světě tak slavnou. Svýcarská reputace kvality a preciznost se odráží v každém jejich produktu a nabízí to nejlepší, co svému osobnímu i obytnému vozu můžete dát.


Tomegas

nabízíme plynové lahve - 11 kg čistý PROPAN za 420,- Kč bez DPH.
SERVIS MORELO

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme:

Máte dotaz týkající se obytného vozu MORELO? Budete potřebovat technickou pomoc nebo více informací o funkcích vašeho obytného vozu?

Provozní doba Servisu:
Po – Čt 10:00 - 17:00
Pá – 10:00 - 15:00

Provozní doba Servisní linky:
Po – Čt 17:00 – 20:00
Pá 15:00 – 20:00

Jan Skolil + 420 771 155 945 (český a anglický jazyk)
Tadeáš Skolil + +49 16090805497 (český a anglický jazyk)

SERVIS IVECO

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme:

Máte dotazy týkající se motoru a podvozku IVECO?

NONSTOP IVECO: 00800 48326000

MoreloTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace