Kontaktní formulář
MoreloVYBRAL JSEM MORELO LOFT 87 MB 

VYBRAL JSEM MORELO LOFT 87 MB

Dobrý den,

jsem dlouhodobý karavanista.Vybral jsem si tentokrát Morelo –Loft. Pro mne je to kompromis interieru, pohodlí doložnosti. První dlouhou cestu jsem s tímto modelem uskutečnil do Francie, Španělska a Portugalska.

Morelo mě přesvědčilo o svých kvalitách na této cestě. Jsem rád že jsem se tak rozhodl. Co se týče drobných problémů, které cestou byli, tak je se mnou ochotně prodiskutoval mechanik a vše bylo OK. Zkušenost se servisem v Tuchoměřicích mám velmi dobré. Jsou to profesionálové, kteří rozumí své věci.

Vít Jirásek Rakovník 


Cestování s obytným vozem je jednoznačně úžasné

Na úvod musíme povedať, že nám trvalo 3 roky, kým sme sa rozhodli kúpiť si vlastné obytné auto. Za tie 3 roky sme mali požičané karavany od rôznych výrobcov samozrejme do 3,5 tony na podvozku Fiat. Prešli sme viackrát výstavy v Českej republike a Nemecku, boli sme vo vnútri asi každej možnej značky vrátane Morelo, Concorde a Niesmann Bischoff.

Chvíľu sme boli presvedčení, že si kúpime obytný príves a pre istotu sme kúpili auto, ktoré potiahne 2,5 tony. Čítali sme X rôznych fór, robili sme cenové konfigurácie na rôzne značky od lacných po prémiové, porovnávali ich klady a zápory. Rozmýšľali sme aj nad prerábkou a výrobou vlastného karavanu. Uvažovali sme asi nad každou možnosťou, len aby sa nám splnil sen...

Rozhodnutie teda vôbec nebolo unáhlené a vychádzalo zo skúseností a našej predstave o cestovaní. Jednoznačne sme museli ísť do kategórie nad 3,5 tony najmä kvôli schopnosti týchto áut fungovať bez napojenia podstatne dlhšie, čo bola naša hlavná požiadavka. A samozrejme sme boli limitovaní rozpočtom.

Začiatkom roku 2021 sme objavili jubilejnú akciu od Morela. Hoci sme ju prepásli, rozbehla celý kolotoč. Oslovili sme so žiadosťou o cenovú ponuku slovenského aj českého distribútora FC MORELO CZ s.r.o. na konkrétnu konfiguráciu.

Ešte v ten istý deň sme dostali od FC MORELO CZ s.r.o. odpoveď. Veľmi nás prekvapila ich rýchlosť a ochota. Akákoľvek naša požiadavka bola komunikovaná expresne, bez ohľadu na bežnú pracovnú dobu. Informovali nás o aktuálnych akciách a možnostiach. Vznikli aj isté komplikácie u výrobcu pri objednávaní, ale všetko vyriešili expresne a k našej plnej spokojnosti. Kvôli korone sme cez video hovor vyberali všetky farby v interiéri. Viackrát rozhovor trval desiatky minút. Vždy s maximálnou ochotou. Jednoducho povedané, ak by sme vyrábali autá, ako distribútora by sme chceli FC MORELO CZ s.r.o.. Značka Morelo má obrovské šťastie, že ich zastupujú tak úžasní, ľudskí a ochotní ľudia.

A čo samotné auto? Máme za sebou prvú zimnú výpravu do rakúskych Álp. Cestovanie Morelom je oproti naším doterajším skúsenostiam jednoducho úžas. Skúsili sme si aj 11 hodinovú cestu bez prestávky a úplne v pohode. Sedadlá sú pohodlné, auto sa veľmi ľahko šoféruje. Vraví sa, že pri karavaningu je cesta cieľ. S Morelom to platí minimálne na 100%.

Lenka a Roman s dětmi a pejskem

Lenka a Roman s dětmi a pejskem

Naše Morelo číslo 2

Naše Morelo číslo 2

Jsme rodina, která miluje svobodu a nespoutanost a toto vše nám poskytuje cestování
s obytným vozem. Tuto zálibu pěstujeme již dlouhých 12 let. Začínali jsme cestovat s obytnými auty do 3,5 tuny, postupem času jsme zatoužili po větším pohodlí a komfortu a začali jsme pokukovat po luxusnějších vozech. Naše cesta vedla k MORELU.
První naše Morelo byl Home – okouzlil nás krásou vnitřního prostoru a pohodlným cestováním. Morelo nám bezproblémově sloužilo 2 roky, poté jsme se rozhodli postoupit o krůček výš a objednali Morelo Loft. Společně s majiteli showroomu Pavlou a Honzou jsme si navrhli, pro nás, ideální vůz. Jezdíme s ním již od července tohoto roku, slouží nám k naší plné spokojenosti. Po bohatých zkušenostech s Morelem jsme přesvědčeni, že další naše kroky povedou opět k Morelu. Majitelé showroomu Morelo v Tuchoměřicích Pavla a Honza Skolilovi vytváří úžasnou atmosféru při různých společenských
akcích, které pořádají pro milovníky cestování obytnými vozy a tak se jim daří vytvářet velkou cestovatelskou rodinu „MORELO“.
Iva, Martin, Adam


Naše nové Morelo Palace 90M

V průběhu léta 2018 jsme se rozhodli vyměnit naši šestiletou Frankii za nové obytné auto a volba padla na značku Morelo nebo Concorde. Měli jsme možnost navštívit oba výrobní závody, setkat se s oběma dealery Morela i Concorde a musíme konstatovat, že přístup obou dealerů byl na velmi vysoké úrovni a těžko se rozhodovalo. Následovala cenová nabídka od obou dealerů a porovnání výrobního závodu, kvality provedení, inovativních řešení a cenových hladin. Po této anabázi jsme se rozhodli pro Morelo, jelikož se nám líbí svými inovativním řešením, daleko pružnějšími reakcemi na požadavky zákazníka, hezčím interiérem a v neposlední řadě cenou. Měli jsme možnost se několikrát potkat i s vedením výrobního závodu zn. Morelo v Německu spolu se zástupci značky pro Českou republiku, paní Vittovou a panem Skolilem. Chtěli bychom s potěšením konstatovat, že přístup paní Vittové a pana Skolila k nám jako klientům byl a je na velmi vysoké úrovni, čehož si velmi vážíme a pokud je to možné, rádi bychom doporučili Morelo i dalším potencionálním zákazníkům. Přejeme týmu značky Morelo mnoho spokojených zákazníků, protože to dělají fakt dobře a Morelo je fakt top značka a kvalita.

Petr, Simona a Viktor Horákovi

Předání vozu

Slavnostní předání obytného vozu Morelo EMPIRE LINER 100 GB

We look forward to many new magical moments with MORELO

After nearly 3 years with our first motorhome, a Morelo Loft 87, we upgraded to the Empire Liner 100GB . Myself, Erika, our son Luca and Fiona the Rottweiler have travelled across Europe and had many great adventures and some funny stories. When our new Empire arrived it was also a very sad moment for us all as we said goodbye to our dear old friend the Loft, but we have the consolation that someone else may enjoy her the same way that we have. We now look forward to many new magical moments as a family . Honza , Pavla and Tadeas @ Obytné Vozy are always on hand to offer wonderful support and advices.

If you are reading this then you know that Morelo is always the first choice, funky, fashionable and luxurious, whichever mode you choose, add to this the great Czech Morelo support, service and their excellent facilities, there is only one logical verdict, Morelo. Come and join us as a member of the Czech Morelo family. See you in the mountains or on the beach soon.

James, Erika, Luca and Fiona


PRO NÁS BYLO MORELO EMPIRE 90L JASNÁ VOLBA

„ Lidé se nás ptali, proč jsem si vybrali značku MORELO. Těch důvodů je spoustu a pár vět určitě stačit nebude. Měli jsme už několik obytných vozů a myslím, že patřily k těm lepším, ale vždy nás tam něco omezovalo. Nedostatek pitné vody, každé dva dny vylévat WC kazetu, nedostatek úložného prostoru, vždy sebou brát na hory rezervní láhev s plynem, atd. Toto všechno značka Morelo vyřešila za nás a ještě to celé zabalila do nádherného moderního stylu, kde se opravdu cítíte jako doma. A to nemluvím o jízdním pocitu z převodovky, jak sedíte majestátně vysoko díky vzduchovému nastavení sedadel a podvozku. Aktivní tlumiče a veškeré ovládání vozu je prostě perfektní, to vše Vám dělá obrovskou radost z jízdy. Děkuji značce Morelo za tento obytný vůz MORELO EMPIRE 90L, protože nyní celá moje rodina zažívá opravdovou svobodu na cestách . „

Martin a Jana

Předání obytného vozu Morelo Empire 90L

Předání obytného vozu MORELO Palace 88LB

ROZHODLI JSME SE PRO MORELO PALACE 88 LB

„ MORELO bylo naším snem několik let, jelikož jsme přesvědčeni, že se jedná o nejlepší obytná auta na trhu. Děkujeme firmě Obytné vozy, s.r.o. za nabídku modelu Palace 88 LB, který předčil naše očekávání. “

Dana, Martin a syn Matyáš


VYBRALI JSME SI MORELO HOME 78L

,,Na veletrhu jsme viděli mnoho značek a jejich nabídky. U firmy Morelo bylo na první pohled vidět ,že se jedná o seriozní a profesionální firmu a to nejen přístupem k zákazníkům. Proto rozhodování nebylo příliš složité . Předání a předvedení vozidla bylo na profesionální úrovni s příjemným překvapením”.

Ivana, Martin a syn Adam

Předání obytného vozu Morelo Home 78L