showroom

NOVĚ OTEVŘENÝ SHOWROOM

luxusní značky obytných vozů MORELO o rozloze 1700m2 a prodejna s kempingovým příslušenstvím pro obytné vozy

Najdete u nás prodej obytných vozů MORELO a autorizovaný servis značky MORELO. Prodejnu s kempingovým příslušenstvím značky BRUNNER, DOMETIC,THETFORD, Camping Profi o rozloze 400m2. Nechybí také půjčovna obytných vozů do 3,5t a servis všech značek obytných vozů do 3,5t. včetně montáže příslušenství a doplňků.

Naše nová adresa je:
VGP PARK, U ŠPEJCHARŮ 503/A4, 25267 TUCHOMĚŘICE, PRAHA – ZÁPAD

Těšíme se na Vaši návštěvu,
TÝM MORELO
Morelo Vip DAYS 2019

ÚSPĚŠNÝ PRVNÍ ROČNÍK MORELO VIP DAYS JE ZA NÁMI

8. - 10.BŘEZNA 2019, 10:00 - 18:00

Děkujeme všem kteří se přišli za námi podívat na první ročník naši domácí výstavy. Mohli jste vidět novinky německé značky obytných vozů MORELO 2019, novou módní kolekci MORELO 2019, kterou nyní najdete na našem FANSHOPU.

Čekala na Vás prezentace kempingového příslušenství Brunner, Outwell, Klean Kanteen, dále proběhly prezentace jako ukázka supersportovních aut od společnosti Advantage Cars, BMW Mini Cooperů, BMW motorek a elektro skútrů vhodných do garáží obytných vozů MORELO.

Nechyběla ani nová kolekce šperků od společnosti Beny, mobilní projekce od společnosti Audiopro, výhodné financování vašeho obytného vozu jste mohli přímo na místě vyřešit s bankou Oberbank. Každý, kdo přišel získal dárkový voucher od nejluxusnějšího kempu v Dolomitech - Caravan Sexten Parku, což je jedinečná destinace světového dědictví UNESCO v Evropě, která nabízí právě parkovací místo pro obytné vozy nad 3,5 tuny. Katalogy Caravan Sexten Parku si můžete kdykoliv vyzvednout osobně u nás v showroomu MORELO.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

Video z akce si můžete prohlédnou zde:
pátek 8. března | sobota 9. března | neděle 10. březnaMÓDNÍ KOLEKCE MORELO 2019

Představujeme Vám novou českou módní kolekci německé značky MORELO pro rok 2019!

Spojili jsme revoluční materiály sportovní značky Under Armour a golfové značky FootJoy.

Materiály jsou rychle suché, prodyšné, velmi pohodlné se slušivým designem jako je vaše MORELO. Součástí kolekce jsou také doplňky.
Najdete na našem FAN SHOPU MORELO:

Našim cílem je přinášet Vám komfort na Vašich cestách!

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

Módní kolekce Morelo 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace