FLOTILA MORELO 2022

Luxusní obytné vozy Morelo mají ve své Flotile pro rok 2022 tyto modely: HOME, LOFT, LOFT LINER, PALACE, PALACE LINER, EMPIRE LINER A GRAND EMPIRE LINER.

V posledních letech došlo na trhu k velkým změnám. Změnily se potřeby našich zákazníků, začali mít ještě vyšší požadavky na velikost prostoru, pohodlí, výkon, bezpečnost a design. Aby společnost MORELO mohla optimálně reagovat na tyto požadavky, tým vývojářů, techniků a designerů se rozhodl postavit vůz, který by zastínil vše, co do dneška existovalo. Výsledkem této myšlenky je MORELO GRAND EMPIRE LINER! Všechny ostatní modely tým techniků a vývojářů značky MORELO upravil tak, aby tyto modely splňovaly požadavky našich náročných zákazníků. Zaměřili jsme se hlavně na dobré podvozky a sílu baterií, aby vaše cestování bylo ještě více svobodnější!

Adresa showroomu:
MORELO.CZ, VGP Park, U Špejcharu 503, 25267 Tuchoměřice - 5 minut od letiště Váslava Havla v Praze

Těšíme se na Vaši návštěvu,
TÝM MORELO.CZ
Karavan.city
Flotila MORELO

CARAVAN SALON DÜSSELDORF 2021

27.8. - 5.9. 2021 10:00 - 18:00

Zveme Vás na největší světový veletrh obytných vozů a karavanů, který se každoročně koná v DÜSSELDORFU v Německu. Flotila obytných vozů MORELO 2022 je připravená! Můžete se těšit na speciální veletržní ceny, akce a bonusy, ale také spoustu novinek pro sezónu 2022!

Je možné si s námi domluvit schůzku, abyste věděli, že máte rezervovaný termín i čas. Na veletrhu budeme 27. - 29.8. 2021. Zajistíme Vám vstupenky a vytvoříme příjemnou atmosféru.

Pokud se nechcete vydat na veletrh a plánujete objednat nový vůz Morelo. Nabízíme Vám v termínu veletrhu 27.8. - 5.9. 2021 veletržní ceny také u nás v showroomu Morelo v Praze!

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO.CZ