Kontaktní formulář


Společnost FC MORELO CZ s.r.o. je jediným importérem a prodejcem luxusních obytných aut MORELO v České republice od roku 2017. Vybudovali jsme krásný showroom značky MORELO s rodinnou atmosférou o rozloze 1700 m² na okraji Prahy. Najdete nás 5 minut od letiště Václava Havla, sjezd z dálnice D7 a dobré parkování přímo před showroomem. V nabídce máme jak nová obytná auta, tak obytné automobily z druhé ruky (předváděcí apod.). Nabízíme vám také kompletní odborný servis nejen obytných automobilů MORELO, ale také dalších značek obytných vozů a karavanů.
 

FLOTILA MORELO 2024

Vážení zájemci,

S potěšením oznamujeme, že flotila luxusních obytných vozů Morelo na rok 2024 přináší široký výběr modelů, které splňují nejvyšší standardy na trhu. Naše nabídka zahrnuje modely HOME, LOFT, LOFT LINER, PALACE, PALACE LINER, EMPIRE LINER a GRAND EMPIRE LINER.

V poslední době jsme pozorovali výrazné změny na trhu, kdy se zákazníci stále více zaměřují na velikost prostoru, pohodlí, výkon, bezpečnost a design. S cílem optimálně reagovat na tyto požadavky jsme se rozhodli vytvořit vozidlo, které předčí veškerá očekávání - MORELO GRAND EMPIRE LINER! Tento model je vrcholem našeho úsilí a spojuje prvky luxusu, technologie a designu.

Věříme v neustálý pokrok a inovace, a proto jsme vylepšili i naše ostatní modely tak, aby plně vyhovovaly požadavkům našich náročných zákazníků. Zvláštní důraz jsme kladli na kvalitu podvozku a výkon baterií, aby vaše cestování bylo ještě svobodnější a bezstarostnější.

Pokud máte zájem o bližší prohlídku našich vozů nebo dokonce o testovací jízdu, srdečně vás zveme do našeho showroomu na adrese:
MORELO.CZ, VGP Park, U Špejcharu 503, 25267 Tuchoměřice
- 5 minut od letiště Váslava Havla v Praze


Těšíme se na Vaši návštěvu,
TÝM MORELO.CZ
Karavan.city

SEZÓNA MORELO 2024

SEZÓNA MORELO 2024

Na co se můžete těšit?

BŘEZEN 2024 
„ MORELO VIP DAYS 2024 “ 15.3. – 17.3.2024

Srdečně Vás zveme s celou vaší rodinou na zahájení sezóny 2024 v našem showroomu MORELO. Uvidíte novinky německé značky obytných vozů MORELO 2024.

DUBEN 2024 „ WAGYU GOURMET WEEKEND 2024 “ 26.4.- 28.4. 2024 

Objevte s námi chutný svět mezinárodně známého prémiového hovězího:  Ve spolupráci s  Wagyu Frankenhöhe vás zveme  na prvotřídní gurmánský víkend v Oberdachstettenu v krásném Středním Franku!

https://www.morelo.cz/akce/wagyu-gourmet-weekend-2024

KVĚTEN 2024 „ Morelo Open 2024 “ 9.5. - 12.5. 2024.

Akce pro celou rodinu. Zábavný program v bavorském stylu ve výrobním závodě Morelo ve Schlüsselfeldu.

https://www.morelo.cz/akce/morelo-open-2024

ZÁŘÍ 2024 „ AM RING “ 13.9.- 15.9. 2024 - MORELO V NÜRBURGRINGU

Vítejte na legendárním okruhu Nürburgring! Každý, kdo má v krvi benzín a v srdci závodění, ví, že „Zelené peklo“ v krásné pohoří Eifel je symbolem akcí nabitých závodních akcí. 

https://www.morelo.cz/akce/zari-2024-am-ring-13-9-15-9-2024-morelo-v-nurburgringu

ŘÍJEN 2024 „ MORELO VIP DAYS 2024 “ 4.10. – 6.10.2024 

Srdečně Vás zveme s celou vaší rodinou na ukončení sezóny 2024 v našem showroomu MORELO. Uvidíte novinky německé značky obytných vozů MORELO 2025.

Pokud by jste měli zájem získat klubovou kartu MORELO pro vstup do německého kempu Morelo ve Schlüsselfeldu, tady je link pro získání karty:
ZDE

Každý musí registraci vyplnit sám za sebe z důvodů ochrany osobních údajů, karta vám následně bude doručená domů.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO.CZ„ AM RING “ - MORELO V NÜRBURGRINGU

ZÁŘÍ 2024 „ AM RING “ 13.9.- 15.9. 2024 - MORELO V NÜRBURGRINGU

Vítejte na legendárním okruhu Nürburgring! Každý, kdo má v krvi benzín a v srdci závodění, ví, že „Zelené peklo“ v krásné pohoří Eifel je symbolem akcí nabitých závodních akcí. To je přesně důvod, proč je Nürburgring ideálním místem setkání pro prvotřídní víkend mezi přáteli MORELO, kteří milují závodění. Staňte se naším hostem a zažijte vzrušující závody a nezapomenutelné momenty z motoristického sportu v kempu fanoušků MORELO. Náš VIP salonek na vás čeká přímo u závodní dráhy. Zde zakončíme dechberoucí závodní dny v útulné atmosféře věrné heslu „Vítejte doma“.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

„ AM RING “ - MORELO V NÜRBURGRINGU

DENIK.CZ

" NAPSALI O NÁS V DENÍKU.CZ " DĚKUJEME

MORELO GRAND EMPIRE LINER 118 GSO

S radostí sdělujeme, že naše společnost FC MORELO CZ s.r.o zaujala významné místo v mediálním zájmu, a to díky jedinečnému produktu, který jsme představili. Našemu vlajkovému vozidlu, modelu Grand Empire Liner 118 GSO s slide-outem a garáží pro MiniCooper s výtahem na kola, byl věnován prostor na prestižním portálu Deník.cz.

Tento vysoce exkluzivní model spojuje nekompromisní luxus, inovativní technologie a praktičnost, čímž získal pozornost jak karavanistické komunity, tak i širší veřejnosti. Jeho design a funkcionální prvky představují zcela nový standard v oblasti obytných vozů.

Přítomnost našeho produktu v médiích nejen potvrzuje naši vedoucí pozici v odvětví, ale také nás inspiruje k dalšímu inovativnímu rozvoji. Jsme hrdí, že můžeme přinášet nejvyšší kvalitu a komfort našim zákazníkům, a těšíme se na budoucnost plnou dalších úspěchů a inovací.

https://www.denik.cz/automagazin/kempovani-pro-narocne-luxusni-karavan-morelo-s-garazi-172024.html

Těšíme se na Vás,
Tým MORELOMORELO OPEN 2024

MORELO.CZ Vás srdečně zve na významnou akci MORELO OPEN 2024.


Oslavte s námi od 9. do 12. května 2024 na velkém rodinném setkání MORELO!

Naše tradiční MORELO OPEN bylo v roce 2023 velmi úspěšné - a o to více se těšíme, že Vás budeme moci v roce 2024 opět pozvat do našeho klíčového oboru.

Slibujeme vám večírek superlativů a už teď se těšíme na nezapomenutelné dny s vámi! Stejně jako v minulých letech jsou na MORELO OPEN výslovně zváni řidiči obytných vozů všech značek.

Na této akci máte jedinečnou příležitost nasát atmosféru luxusních obytných vozů MORELO přímo ve výrobním závodu MORELO ve městě Schlüsselfeld v Německu.

Můžete se těšit na pestrý program.

Poznámka: Vzhledem k příliš velkému počtu neuplatněných rezervací v předchozím roce si letos dovolujeme účtovat registrační poplatek ve výši 50 EUR za vozidlo. Tento registrační poplatek je plně převeden na stravenky. Výzva k platbě obdržíte e-mailem s potvrzením registrace. Vrácení peněz je vyloučeno.


Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

MORELO OPEN 2024

„ WAGYU GOURMET WEEKEND 2024 “

„ WAGYU GOURMET WEEKEND 2024 “

DUBEN 2024 „ WAGYU GOURMET WEEKEND 2024 “ 26.4.- 28.4. 2024 

Rádi bychom vyjádřili naši naprostou spokojenost s úžasnou událostí, kterou byla akce Wagyu Frankenhöle, a která se konala minulý víkend. Bylo nám velkým potěšením být součástí této výjimečné události plné skvělého jídla, úžasné atmosféry a nezapomenutelných zážitků.

Organizace akce byla skvělá a veškeré detaily byly promyšlené do posledního drobného prvků. Kvalita servisu a ochotný personál přispěly k tomu, že se naše setkání stalo opravdovým zážitkem.

Pokud jde o gastronomický zážitek, musíme ocenit mistrovství šéfkuchařů a výjimečnost nabízených pokrmů. Kombinace prvotřídních surovin a kreativity přivedla chuťové buňky do nebe a zanechala nás s pocitem naprostého uspokojení.

Celkově lze říci, že akce Wagyu Frankenhöle předčila naše očekávání a zanechala nás nadšenými a plnými úžasných zážitků. Jsme vděční za možnost být součástí této události a těšíme se na další podobné příležitosti v budoucnosti.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELOALDE - PRVNÍ ŠKOLENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Jako Certifikovaný partner ALDE jsme se aktivně angažovali v této iniciativě s cílem přinést do České republiky nejlepší možné standardy a technologická řešení v oblasti karavaningu. Školení poskytlo našim zaměstnancům jedinečnou příležitost seznámit se s nejnovějšími inovacemi a postupy v této dynamické oblasti.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

 

ALDE - PRVNÍ ŠKOLENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

CARAVAN SALON DÜSSELDORF 2024 - MORELO HALA 5 - STÁNEK A07

CARAVAN SALON DÜSSELDORF 2024 - MORELO HALA 5 - STÁNEK A07

Zveme Vás na největší světový veletrh obytných vozů a karavanů, který se každoročně koná v DÜSSELDORFU v Německu. Flotila obytných vozů MORELO 2025 je připravená!

Můžete se těšit na speciální veletržní ceny, akce a bonusy, ale také spoustu novinek pro sezónu 2025! Je možné si s námi domluvit schůzku, abyste věděli, že máte rezervovaný termín i čas.

Na veletrhu budeme po celou dobu od 30.8 - 8.9.2024 

Termíny rezervujte na email : spalova@morelo.cz 

Zajistíme Vám vstupenky, vytvoříme příjemnou atmosféru a ve vybraném termínu se budeme věnovat jen Vám.

Pokud se nechcete vydat na veletrh a plánujete objednat nový vůz Morelo.

Nabízíme Vám v termínu veletrhu 30.8. - 3.9. 2024 veletržní ceny také u nás v showroomu Morelo v Praze!

Těší se na Vás,
Tým Morelo.czFIREMNÍ DOVOLENÁ v roce 2024

FIREMNÍ DOVOLENÁ v roce 2024

Léto : od 3.7. - 7.7.2024 - ZAVŘENO 

Zima : od 19.12.2024 - 1.1.2025 - ZAVŘENO 

Jsme tu pro Vás každý den od pondělí do pátku od 8:30 - 17:00 hodin. 

Přijďte si vybrat svůj model 

Těšíme se na Vás,
Tým Morelo.cz

MORELO EMPIRE LINER