Kontaktní formulář
ČLÁNKY
MoreloLuxusní obytné vozy německé značky MORELO

ovládly Českou a Slovenskou republiku

MORELO EMPIRE LINER GSO 118

s osobním automobilem Lamborghini Huracán v garáži? To už není jen sen, ale realita! Přijďte se za námi podívat, nyní nově PRAHA - BRATISLAVA - KOŠICE.

Těšíme se na Vás,
Váš českoslovesnký tým Morelo

MORELO EMPIRE LINER GSO 118 (PDF)

Obytné vozy MORELO
PRAHA-BRATISLAVA-KOŠICE
Zabezpečení obytných vozů
2. Morelo Cup

2. MORELO CUP 2018

již má své vítěze

První místo 2.MORELO CUPU vyhrála dvojice - pan Kdýr se synem, kteří si díky své výhře mohou vyzkoušet zapůjčení obytného vozu v hodnotě 13 000,-Kč od naši společnosti Obytné vozy s.r.o.

Gratulujeme. Ostatním hráčům přejeme hodně dalších golfových úspěchů.


2. MORELO CUP 2018 již má své vítěze (PDF)
2. Morelo Cup (youtube)
ZABEZPEČENÍ OBYTNÝCH
VOZŮ A KARAVANŮ

AUTOALARM JABLOTRON

Každý kdo vlastní obytný vůz či karavan se s bezpečností v obytném voze na svých cestách určitě setkal, buď ve své praxi nebo od někoho ze svých známých, kteří mají také rádi svobodné cestování s obytným vozem a chtějí ochránit svou rodinu.

Zabezpečení obytných vozů (PDF)

Zabezpečení obytných vozůBezpečnostní síť Dometic

Bezpečnostní síť Dometic

vhodná do obytných vozů značky MORELO

Bezpečnostní síť Dometic o rozměru 1800 x 580 mm slouží pro Váš větší komfort a bezpečnost vašich dětí na cestách s obytnými vozy Morelo.

Děti miluji dovádění na posteli a díky této záchranné síti jsou dobře chráněny. Síť se připevňuje k palandě a dvěma popruhy ke stropu viz. fotografie. Ukázku této sítě najdete v našem showroomu MORELO.


Bezpečnostní síť Dometic (PDF)
Detail bezpečnostní síťe (JPG)
DOMETIC PERFECTVIEW
CAM 360°

ještě větší svoboda na vašich cestách

Díky camerám PERFECTVIEW se naše cestování stane ještě svobodnějším než doposud.
Dojde k zpříjemnění jízdy, ulehčení parkování a couvání s obytným vozem a tím i příjemný pocit z jízdy.

DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360° (youtube)
DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360° (PDF)
DOMETIC PERFECTVIEW CAM 360°BMW MOTORRAD DNY 2018

BMW MOTORRAD DNY

ČESKÁ REPUBLIKA 2018

Pohodový víkend jsme prožili s obytným vozem MORELO na akci BMW MOTORRAD ve Velkých Karlovicích v Beskydech, kde se konal první ročník setkání všech nadšenců motorek BMW. Obytné vozy MORELO na této akci nesměly chybět, ukázaly návštěvníkům, že garáže obytného vozu MORELO jsou pro motorkáře a jejich motorky přesně to, co jejich cestování dodá ještě větší svobodu na cestách nejen po Evropě.


1.ročník BMW Motorrad (PDF)

Video z akce (youtube)
Video z akce (youtube)
Video z akce (youtube)
1.SLAVNOSTI ZNAČKY MORELO

16.června 2018

Krásný slunný den 16.června 2018 patřil prvním slavnostem značky obytných vozů MORELO. Společnost Obytné vozy s.r.o. ve spolupráci se společností Oberbank AG filiálkou Kladno pro Vás tuto speciální akci připravili v showroomu MORELO v Tuchoměřicích. Program byl opravdu pestrý, nechyběla prohlídka obytných vozů MORELO.

Děkujeme všem, kteří s námi oslavili první Slavnosti značky MORELO v České republice a těšíme se na další ročník.

Video z akce (youtube)
Video z akce (youtube)

1.SLAVNOSTI ZNAČKY MORELO (PDF)
1.SLAVNOSTI ZNAČKY MORELO - program (PDF)
nadace Jakuba Voráčka (PDF)
1.SLAVNOSTI ZNAČKY MORELO
nadace Jakuba Voráčka

MORELO podporuje Nadaci Jakuba Voráčka

xxx

Luxusní obytné vozy MORELO nabízí svobodu a komfort na vašich cestách, více na www.morelo.cz , a jelikož každý nemá to štěstí být zdravý, rozhodli jsme se začít spolupracovat ve spolupráci s Oberbank AG filiálkou Kladno s Nadací Jakuba Voráčka, která pomáhá pacientům s roztroušenou sklerózou …..


nadace Jakuba Voráčka (PDF)
Hitem této sezóny 2018/2019

se stávají obytné vozy německé značky Morelo s garážemi a s vyjížděcími boky slide out

Mít ve své garáži Lamborghini Huracán nebo Ferrari California je snem každého z nás a mít ho ještě v garáži, kterou si vozíte stále s sebou už není jen sen, můžete se probudit, je to realita!

Spolupráci jsme spojili s exkluzivním klubem sportovních aut s 500 členy www.klubsportovníchaut.cz.

Nový magazín právě vyšel a my jsme jeho součástí také...


Morelo s garáží a slite autem (PDF)
Morelo s garáží a slite autemMORELO OPEN 2018

Slavnosti MORELO OPEN 2018

proběhly ve dnech 10. – 13.5. 2018

Měli jste možnost s námi prožít slavnosti značky MORELO - MORELO OPEN 2018, kde jste měli jedinečnou příležitost nasát atmosféru luxusních obytných vozů MORELO přímo ve výrobním závodu MORELO ve městě Schlüsselfeld v Německu.

Děkujeme všem českým účastníkům a jsme moc rádi, že náš Klub Morelo se pomalu a jistě rozrůstá …….MORELO OPEN 2018 (PDF)
Cestování s Morelem na trajektu

Jaký lodní lístek potřebujete?

Na základě spolupráce se společností Ile de Beauté Voyages s.r.o. www.trajekt.cz a www.korsika.cz jsme připravili pro naše zákazníky speciální podmínky s možností objednání trajektů a lodních lístků po celé Evropě za zvýhodněnou cenu.Cestování s Morelem na trajektu (PDF)
Cestování s Morelem na trajektuFOR CARAVAN 2018

ÚSPĚŠNÝ FOR CARAVAN 2018

poprvé v Praze uvidíte
na veletrhu FOR CARAVAN 9.-11.3.2018

Děkujeme celému týmu veletrhu For Caravan 2018 za skvělou organizaci a spolupráci veletrhu FOR CARAVAN 2018 v Praze – Letňany. Také děkujeme celému našemu týmu MORELO, našim partnerům a hlavně všem návštěvníkům veletrhu FOR CARAVAN, kteří se přišli za námi podívat do haly 4 na stánek MORELO.

Měli jsme tam 10 obytných vozů MORELO, mezi čtyři hlavní modely patřil EMPIRE na podvozku Iveco Daily do 7,5 tuny, Loft Premium – novinka pro rok 2019, Empire Liner, který stále patří mezi nejluxusnější vůz na podvozku Mercedes Benz Atego a Palace Liner se Slite Outem – vyjížděcí boční stěnou.


FOR CARAVAN 2018 (PDF)
Video upoutávka (youtube)
MORELO EMPIRE LINER

s osobním automobilem Lamborghini Huracán v garáží? To už není jen sen, ale realita!

Firma Morelo stoupá ke hvězdám, MORELO EMPIRE LINER 118 GSO PEARL je toho důkazem, jeho garáž pojme tyto osobní luxusní automobily: Lamborghini Huracán, (který spolu s Empirem Liner uvidíte na veletrhu FOR CARAVAN), Lamborghini Gallardo, Ferarri California T, Ferrari 458, Porsche 911/4s, Porsche Turbo a Porsche GT3/RS.


MORELO EMPIRE LINER (PDF)
MORELO EMPIRE LINER
MORELO EMPIRE 90 L Trend

MORELO EMPIRE 90 L Trend

poprvé v Praze uvidíte
na veletrhu FOR CARAVAN 9.-11.3.2018

Novinka pro rok 2018 je model EMPIRE, který je nyní poprvé postaven na podvozku Iveco Daily do 7,5 tuny. Tento model MORELO EMPIRE 90L bude k odběhu v dubnu 2018 pro prvního zájemce na veletrhu FOR CARAVAN!
MORELO EMPIRE 90 L Trend (PDF)
Více o tomto modelu najdete zde
Cestování s MORELEM

IV. DÍL LUXUSNÍ KEMP CARAVAN PARK SEXTEN

Dnes Vám představíme rezort Caravan Park Sexten a Wellness Hotel Resort Patzenfeld v Jížním Tyrolsku v Dolomitech, který nabízí nejvyšší komfort v nádherné přírodě uvnitř chráněné oblasti UNESCO, kdy slyšíte šplouchání potoka, kouzelný pohled na Dolomity a to v každém ročním období.Cestování s MORELEM - 4 díl (PDF)
Video upoutávka (youtube)
cestování s Morelemvzduchové odpružení

VB - VZDUCHOVÉ ODPRUŽENÍ

dělá každý den plynulejší

Větší komfort, lepší jízdní vlastnosti, lepší ovladatelnost, vyšší bezpečnost a to vše pod kontrolou VB – Airsuspension systému, který je ukrytý hluboko pod vozidlem. Nevidíte ho, ale je podstatným prvkem pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Je to mechanické spojení mezi silnicí a Vašim obytným vozem a je proto rozhodující pro vaše pohodlí a bezpečnost.

VB - vzduchové odpružení (PDF)
Ukázka použití (youtube)
VB ActiveAir Test (youtube)
E & P Levelsystem

vyrovnávací systém pro obytné vozy

Společnost E & P Hydraulics, je tvůrce vyrovnávcího systému Levelsystem s desetiletou tradicí. Tento produkt je závislý na řádné a profesionální instalaci.


E & P Levelsystem (PDF)
Ukázka použití I (youtube)
Ukázka použití II (youtube)
E & P Levelsystem
Regálový systém

Regálový systém Idea-SysTec

do vašeho obytného vozu

Na základě spolupráce s německou firmou Idea-SysTec, která se regálovými systémy do obytných vozů zabývá od roku 2001, můžeme nabídnout tento regálový systém již v České republice.

Regálový systém Idea-SysTec (PDF)
Nové BMW MINI Countryman

ve Vás probudí touhu po dobrodružství

Příběhy začínají tam, kde končí silnice. Díky prostoru až pro 5 cestujících je nejnovější generace MINI Countryman skvěle vybavena pro výlety, které přesahují hranice města. Neváhejte tedy a vyrazte s novým MINI COUNTRYMAN do přírody.


BMW MINI Countryman (PDF)
BMW MINI Countryman
BMW C EVOLUTION

BMW C EVOLUTION

Pro budoucnost bez kompromisů a možnost vozit s sebou v garáži obytného vozu MORELO

Díky BMW C Evolution můžete zažít městskou mobilitu zítřka již dnes, bez jakýchkoliv kompromisů. Tento maxiskútr kombinuje udržitelnost, dynamičnost a agilnost v jediném provedení, které přitahuje veškerou pozornost.BMW C EVOLUTION (PDF)Thajská masáž

v obytném voze MORELO kdykoliv na vašich cestách …

Věděli jste, že je možné si objednat masáže do kanceláří, domů, ale také třeba i na jachtu nebo do obytného vozu?

Přijedeme za vámi a vy nemusíte ztrácet čas na cestě. Těchto služeb využila Jana Doleželová v obytném voze Morelo při otevření salonu v Říčanech a byla nadšená. Společnost TAWAN přináší thajské masáže a další masáže na nejvyšší úrovni.

V rámci výstavy FOR CARAVAN ve dnech 9.-11.3.2018 můžete přijít nasát atmosféru thajských masáží TAWAN na vaše cesty, jelikož v tomto prosluněném asijském duchu budou vyzdobeny všechny naše obytné vozy MORELO a můžete zde získat dárkový poukaz na masáž ve společnosti
TAWAN se slevou ve výši 25%.

Více informací o thajské masáži
Thajská masážcestování s Morelem

Cestování s MORELEM

III. DÍL FRANCIE

Hledali jsme možnosti, jak zkombinovat naši vášeň pro francouzskou kuchyni s vášní svobodného cestování s obytným vozem MORELO.

Kdo hledá, najde :-) Našli jsme pro nás skvělé řešení, o které se s vámi chceme podělit, jelikož nás baví cestování a jeho možnosti, které nabízí. Objevili jsme společnost, která v roce 2017 oslavila své 25.výročí a za ty roky své práce dokázala propojit přes 2000 francouzských sedláků, zemědělců, vinařů a řemeslníků, kteří nabízejí své farmy jako místa pro parkování obytných vozu včetně obytných vozů nad 3,5 t přímo u nich na farmě nebo vínicích v přírodě, mimo rezorty a kempy.Cestování s MORELEM - 3 díl (PDF)

Osobní mobilní zářič

pro relaxaci organismu značky Physiotherm

vhodný na vaše cesty obytným vozem MORELO
V rámci veletrhu FOR CARAVAN ve dnech 9.-11.3.2018 pouze na stánku MORELO 4A-01 bude probíhat prezentace značky Physiotherm, rakouský výrobce infračervených kabin s celoživotní zárukou. Bude zde představen osobní mobilní zářič s opěradlem vhodný na vaše cesty obytným vozem MORELO pro regeneraci zádových svalů.

Ukázka použití
Více informací o Physiothermcestování s Morelemcestování s Morelem

Cestování s MORELEM

II. DÍL Sardinie „Evropský Karibik“

Nádherné pláže s dech beroucími útesy najdete na celém pobřeží Sardinie. Tento smaragdový klenot Středomoří leží pouze 1000 kilometrů od naší země. Strávili jsme s obytným vozem MORELO měsíc v Sardinii v měsíci říjnu a na většině míst jsme byli sami pouze s místními obyvateli, ale to je právě to, co máme rádi, poznávat země a jejich typické zvyky a obyvatelé, kteří jsou většinou milí, usměvaví a vstřícní. Není problém si doplnit vodu do našeho Morela u místních lidí, ochutnat místní speciality na farmářských trzích a sem tam se naučit nějaké italské slovíčko.Cestování s MORELEM - 2 díl (PDF)

Cestování s MORELEM

I.DÍL – Základní informace

Než začneme cestovat Evropou, možná by jste měli vědět pár faktů, které jsme tady shrnuli na základě nejčastějších dotazů našich klientů. V průběhu našeho seriálu Vám představíme cestování na divoko nebo luxusní kempy pro obytné vozy nad 3,5 tuny.


Cestování s MORELEM - 1 díl (PDF)
cestování s Morelemcestování s Morelem

Cestování s MORELEM

úvod

připravili jsme pro Vás nekonečný seriál o cestování s luxusními obytnými vozy MORELO, ímto seriálem Vám chceme ukázat, že obytná auta s průměrnou váhou okolo 7,5 tuny nepřináší žádná omezení, pouze pár pravidel, které když dodržíte, dáte svému cestování úplně jiný rozměr.Úvod do cestování s MORELEM (PDF)Přísavné držáky na markýzu MULTI ANKER

Novinka na sezónu 2018

přísavné držáky na markýzu MULTI ANKER od firmy ZENTRALE AUTOGLAS, které jsou univerzální a tím je možné je použít pro všechny typy obytných vozů do 3,5 t i nad 3,5t. Tyto držáky na markýzu vám nahradí uchycení markýzy do země. Navíc jednoduchá manipulace vám zpříjemní každodenní vytažení markýzy.

Cena setu je 2525,- Kč

Novinka na sezónu 2018 – Přísavné držáky na markýzu MULTI ANKER (PDF)
Přísavné držáky na markýzu MULTI ANKER

Vítejte doma!

Vítejte doma!

Tímto oficiálním sloganem značky Morelo se 1. prosince 2017 slavnostně otevřel nový showroom německých luxusních obytných vozů značky Morelo v Tuchomeřicích, Praha – Západ v blízkosti letiště Václava Havla.

Slavnostnímu přestřižení pásky byli přítomni majitelé firmy Obytné vozy s.r.o., kteří jsou jediní importéři a prodejci značky MORELO v České republice – Jan Skolil, Pavla Vittová a Tadeáš Skolil a také němečtí zástupci této značky – obchodní ředitel Robert Crispens, manažer pro zahraniční trhy Andreas Wolfer – Heimann, Sven Standralter a Kristian Lohner, syn jednoho z majitelů Morelo, který s otevřením českého zastoupení také pomáhal.

V novém showroomu najdete nejen prodej těchto luxusních obytných vozů MORELO, ale také autorizovaný servis MORELO s montáží veškerého vybavení, prodejnu s kempingovým příslušenstvím o rozloze 400m2 a také půjčovnu obytných vozů do 3,5 tuny.
NOVĚ OTEVŘENÝ SHOWROOM

luxusní značky obytných vozů MORELO o rozloze 1700m2 a prodejna s kempingovým příslušenstvím pro obytné vozy

Najdete u nás prodej obytných vozů MORELO a autorizovaný servis značky MORELO. Prodejnu s kempingovým příslušenstvím značky BRUNNER, DOMETIC,THETFORD, Camping Profi o rozloze 400m2. Nechybí také půjčovna obytných vozů do 3,5t a servis všech značek obytných vozů do 3,5t. včetně montáže příslušenství a doplňků.

Naše nová adresa je: VGP PARK, U ŠPEJCHARŮ 503/A4, 25267 TUCHOMĚŘICE, PRAHA – ZÁPAD

celý článek (PDF)
showroom