ČLÁNKYFOTO

5 výhod keramického laku auta

Přejete si vědět, zda je keramická ochrana laku pro Vaše auto to pravé?
Zde je pět základních výhod keramického laku.

1. Ochrana laku – keramický lak zajišťuje silnou ochrannou vrstvu, která zabraňuje kontaminaci.

2. Čistota – keramický lak tvoří pevnou vrstvu, která odpuzuje špínu a pevné částice, tyto se na keramickou vrstvu nepřilepí, a proto je lze velmi snadno vyčistit.

3. Dlouhá trvanlivost ochrany – keramický lak je trvalejší než jiné metody ochrany laku např. vosk.

4. Výhodnost – díky keramickému laku je velmi snadné udržovat vůz a není třeba vynakládat další prostředky.

5. Vzhled – keramický lak zajišťuje krásný a zářivý vzhled laku auta

V našem servise uděláme dokonalý keramický lak pro vaše auto osobní nebo obytné.

Těšíme se na Vás,
Tým Morelo.czMorelo Open 2022

Děkujeme všem, kteří s námi strávili konec května na slavnostech značky Morelo přímo v areálu, kde se tato značka luxusních obytných vozů vyrábí. Byl to neskutečný zážitek, jelikož poprvé v historii značky Morelo se sjelo na jedno místo přes 1000 obytných vozů z celého světa. Nebyla nouze o zábavu, pestrý program pro celou rodinu, prohlídka výrobního závodu v různých světových jazycích, hodně dobrého jídla a pití, každý večer se nesl v taktech německých písní a tance. Všichni se společně radovali a oslavovali nádherné vozy Morelo, které spojují a dělají krásnou rodinu Morelo po celém světě. Více z atmosféry této akce můžete shlédnout na našem instagramu nebo nasát z fotografií.

Děkujeme, tým Morelo.cz

Morelo Open 2022


Pálení čarodějnic Morelo

Pálení čarodějnic Morelo

29.4. - 1.5.2022

Akce „Pálení Čarodějnic Morelo“ proběhla poslední dubnový víkend z důvodů magické síly, které se kolem pálení čarodějnic šíří a bylo třeba ji správně uchopit. Tradice kolem noci pálení čarodějnic vychází z keltských zvyků a rituálu, cílem bylo žehnat půdě, aby dobře plodila, žehnat stromům a rostlinám, aby přinášely zdravé plody. Tyto dny jsou magické, plné krásné pozitivní energie, kterou všichni potřebujeme a pokud keltské zvyky přeneseme trochu do současnosti: Žehnejme svému zdraví, žehnejme druhým lidem, dávejte lásku sobě a všem kolem nás, přejte druhým jen štěstí a radost, přejme si mír na celé zemi a dostatek jídla pro všechny lidi na celé planetě. Dělejte věci ze srdce a ne proto, že se to musí nebo že to od vás někdo čeká. Už jen malý úsměv na druhého vám bude přinášet radost! S takovou radostí a chutí jsme tuto akci připravovali a jsme rádi, že jsme si tyto dny společně oslavili s lidmi stejně laděnými, kteří milují dobrodružství na čtyřech kolech. Kromě zábavy jsme mysleli i na druhé, díky vám všem, kteří jste s námi byli se nám podařilo vybrat na devítiletého kluka Erička, kterému osud zrovna nepřál částku 10 000,-Kč. Děkujeme Vám všem! Tento víkend napsal další úžasnou kapitolu české rodiny Morelo. Program této akce najdete v příloze a atmosféru vychutnáte z fotografií. Děkujeme také všem partnerům.

Těšíme se na další společné akci Morelo.cz
Honza & Pavla & celý tým Morelo.cz


Program Pálení čarodějnic Morelo
Prodej a servis obytných vozů MORELO v České republice
Adresa: FC MORELO CZ s.r.o., U Špejcharů 503, 252 67 Tuchoměřice, Česká republika
Telefon: Jan Skolil +420 771 155 945, Pavla Skolil +420 608 432 775
Email: info@morelo.cz
| Cookies |


Morelo


Prémiový a instalační partner
Buttner Elektronik