VÝSTAVYCSD 2019

CARAVAN SALON DÜSSELDORF

31.srpna. - 8.září. 2019, 10:00 - 18:00

Zveme Vás na největší světový veletrh obytných vozů a karavanů, k vidění budou obytná auta, mobilní domy, karavany, doplňky karavanů, náhradní díly a nabídky turistických destinací. Nechte se inspirovat nabídkou svobodného cestování.

Budeme se na Vás těšit ve stánku MORELO ve dnech 31.8. - 8.9. 2019.
Společnost MORELO pro Vás má připravené nejen speciální veletržní ceny, ale také spoustu novinek pro sezónu 2020.

Adresa: Messe Düsseldorf, Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf
Je možné si s námi dohodnut individuální schůzku.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO
MORELO VIP DAYS

8. - 10.března 2019, 10:00 - 18:00

Srdečně Vás zveme s celou vaší rodinou na zahájení sezóny 2019 v našem showroomu MORELO. Uvidíte novinky německé značky obytných vozů MORELO 2019. Představíme Vám novou módní kolekci MORELO 2019.

Čeká na Vás prezentace kempingového příslušenství Brunner, Outwell, dále se můžete těšit na další prezentace související s vašim svobodným cestováním, např. ukázka supersportovních aut od společnosti Advantage Cars, BMW Mini Cooperů, BMW motorek a elektro skútrů vhodných do garáží obytných vozů MORELO.

Nabídneme novou kolekci hodinek, mobilní projekci, výhodné financování vašeho obytného vozu. Můžete se těšit na speciální nabídku od Caravan Sexten Parku, což je jedinečná destinace světového dědictví UNESCO v Evropě, která nabízí právě parkovací místo pro obytné vozy nad 3,5 tuny.

Těšíme se na Vás,
Tým MORELO

Pozvánka na MORELO VIP DAYS


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace