Kontaktní formulář
VÝSTAVY
Morelo

Caravan salon Düsseldorf

ve dnech 25.8. – 3.9.2017

Zveme Vás na největší světový veletrh obytných vozů a karavanů, k vidění budou obytná auta, mobilní domy, karavany, doplňky karavanů, náhradní díly a nabídky turistických destinací.

Nechte se inspirovat nabídkou, pro všechny fanoušky svobodného cestování. Nenechte si ujít největší světovou přehlídku obytných vozů a karavanů.

Budeme se na Vás těšit ve stánku MORELO – Hala 14 / 14A39-01/..A39-02

MORELO pro Vás má připravené nejen speciální veletržní ceny, ale hlavně velké překvapení!

Caravan salon Düsseldorf (PDF)

Morelo

Morelo

Veletrh FOR FAMILY PRAHA

Ve dnech 6. – 9. 4. 2017

Soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY zabaví všechny generacea my s našim luxusním vozem MORELO budeme u toho, najdete nás v hale 4.
Těšíme se na Vás …


Od 6. do 9. dubna 2017 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční oblíbený soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Celkem pět veletrhů osloví všechny návštěvníky: děti a jejich maminky, milovníky zvířat, cestovatele, ale i aktivní seniory. Přijďte si odpočinout, načerpat inspiraci a nakoupit na veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL, AKTIV 55+ a EkoAuto.
FOR CARAVAN PRAHA

ve dnech 10. – 12.3. 2017

Dnem 10.3.2017 se přesně úderem 10. hodiny opět otevřou brány PVA EXPO PRAHA. Tentokrát celé tři výstavní haly i venkovní prostor zaplní karavany a obytné vozy na výstavě FOR CARAVAN. Milovníci tohoto nezávazného způsobu cestování mohou shlédnout novinky pro rok 2017.
Luxusní obytné vozy MORELO najdete v hale č. 7.
Těšíme se na Vás!

Morelo