Kontaktní formulář
Morelo

KERAMICKÝ LAK NA AUTO

(osobní nebo obytné)

S keramickým lakem máme roky zkušeností. Aplikovali jsme ho na desítky osobních aut i luxusních obytných vozů.
Zavolejte nám na číslo 771 155 945, 608 655 090 a objednejte se. Sídlíme v Tuchoměřicích na okraji Prahy.
Provádíme také renovaci laku a detailing interiéru i exteriéru. Vzhled vašeho auta doladíme k dokonalosti. Rádi vám vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými typy keramické ochrany a doporučíme vám vhodnou ochranu pro váš vůz.OCHRANA LAKŮ
Srovnatelná s vrstvou tvrdého skla nebo ochrannou vrstvou, která se nanáší na váš lak, zpomaluje tvorbu rezavého filmu a jiná poškození laku chrání před vlivy prostředí, jako je např: silniční sůl, brzdový prach a UV záření.

Pokaždé, když řídíte své auto, vystavujete lak různým druhům kontaminace, které jej poškozují. Keramický povlak zajišťuje silnou ochrannou vrstvu vozidla, která účinně zabraňuje cizím částicím poškozovat vaše auto. Odolává značné míře poškození bez zanechání viditelných stop, zabraňuje blednutí, oxidaci a chemickým změnám barvy laku.

Keramický povlak chrání lak auta před škodlivým UV zářením způsobujícím oxidaci. Taková ochrana je vhodná zejména pro vozidla parkující často venku.
LOTOSOVÝ EFEKT
Vodní kámen, špína a nečistoty, nenechávejte si to na laku.
Vytváří samočistící efekt.
Usnadňuje to čištění – odpadá zdlouhavé drhnutí.
Na pevném keramickém laku nedochází k usazování špíny a drobných pevných částic, které se obvykle usazují do vrstvy laku. Vaše auto tak zůstává čisté i v případě, že je potřeba jej umýt, údržba je mnohem snadnější.

ZACHOVÁNÍ HODNOTY
Všechny GRP díly na vašem vozidle jsou potaženy pouze gelovým povlakem, který po určité době pod UV zářením vybledne a zmatní.

RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU!


KLESÁ HLUBOKÝ LESK
S keramickou ochranou laku se proces stárnutí výrazně zpomaluje a hodnota vašeho vozidla zůstává zachována po delší dobu.

Tradiční povlaky laku jako například vosk mizí mnohem rychleji než keramický lak. V případě, že si zvolíte keramický lak, můžete očekávat, že vydrží i několik let, a to i v případě vystavení různému počasí, atmosférickým vlivům, ptačímu trusu a dalším zdrojům znečištění a kontaminace.


VYPADÁ SKVĚLE
Kdo by neměl rád pohled na zářivý vzhled nového auta? S keramickým lakem nejde pouze o ochranu povrchu auta, ale také o čerstvý a krásný vzhled laku, zářivý jako rozbalený bonbon, který budou všichni obdivovat. Originální vzhled laku krásně vystoupí na povrch a Vaše auto bude vypadat, jako když jste ho řídili poprvé.
CENOVÁ VÝHODNOST
Jednou z největších výhod keramického laku je cenová výhodnost pro majitele auta. I přesto, že je investice do keramického laku zpočátku vyšší, z dlouhodobého hlediska znamená jednoznačně úsporu veškerých nákladů spojených s čištěním, voskováním a údržbou auta po celou dobu trvání ochrany.

S přihlédnutím k typu aplikované keramické ochrany lze v podstatě považovat keramický lak za trvalé řešení, u kterého není třeba proces každoročně opakovat.


CO JE KERAMICKÝ POVLAK?
Keramický lak je dlouhodobá nanoskopická péče a ochrana vnějšího laku auta, která se aplikuje v tekuté formě a následně ztuhne v pevnou ochrannou vrstvu na povrchu laku.


Z ČEHO SE KERAMICKÝ POVLAK SKLÁDÁ?
Obvykle se keramický lak skládá z oxidu křemičitého SiO2, jehož přírodním zdrojem je křemen a písek. Někteří výrobci používají také příměs oxidu titaničitého TiO2 jako další zpevňující komponent. Aplikací na lak auta spojení těchto látek získává hydrofobní vlastnosti.
CO JE ÚČELEM KERAMICKÉ OCHRANY?
Keramický lak chrání lak auta před skvrnami a poškozením a udržuje lak čistý. Po aplikaci keramického povlaku je snazší mytí auta a lak je chráněn před působením UV záření. Keramický lak způsobuje, že voda a špína stéká z povrchu laku ve formě drobných korálků a dále dodává laku nádherný lesk.


Jan Skolil

česky anglicky
+420 771 155 945
Prodej obytných vozů Morelo
Technická podpora
Miloslava Špalová

česky
+420 608 655 090
Recepce
Objednání termínu servisu
E-shop a prodejna s kempingovým příslušenstvím
Milan Ďuriš

česky
+420 608 655 092
Servisní technik
Specialista na elektriku a elektroniku
pro obytné vozy
Andrey Guadamuz Chavarría
anglicky španělsky
+420 608 655 091
Servisní technik
Specialista na polishing, keramický lak, ošetření kůže, autoklempířské práce a laminát
Michal Nyč

česky
+420 608 655 090
Servisní technik
Specialista revizní technik vyhrazených plynových zařízení a tlakových zařízení
Zdeněk Majer

česky
+420 608 655 090
Servisní technik
Specialista na truhlářské úpravy a opravy pro obytné vozy

SERVIS IVECO

Máte dotazy týkající se motoru a podvozku IVECO
NONSTOP IVECO: 00800 48326000

SERVIS Mercedes Benz

Máte dotazy týkající se motoru a podvozku Mercedes Benz
NONSTOP Service 24h Mercedes Benz :  + 420 296 335 698