MORELO ALKOVEN

MORELO ALKOVEN

NOVĚ DEFINOVANÁ CHUŤ CESTOVAT

Morelo PALACE Alkoven působivě demonstruje to, co může být pro obytný vůz luxusní třída. Díky ní poznáte nejkrásnější místa světa. Ale jednoho se budete muset vzdát - kompromisu.

Luxus znamená nejen dokonalost v technologii, zpracování a kvalitní materiály. S šesti variantami rozvržení a širokou škálou speciálního vybavení garantujeme, že: Váš vůz první třídy bude přesně takový, jak si přejete Vy.
Morelo

KABINA CHUŤ K CESTOVÁNÍ KAM AŽ OKO DOHLÉDNE

IVECO EUROCARGO

Každý, kdo se sem posadí, udělá správně. MORELO PALACE ALKOVEN znamená ideální způsob vycestovat z každodenního života a je perfektním společníkem pro nejkrásnější způsob cestování. Užijte si svou svobodu.

Velmi ergonomicky výmluvná a funkčně navržená kabina IVECO EUROCARGO nabízí dostatek prostoru mezi předními sedadly. Lehce ovladatelný volant zaručuje rychlé a neúnavné řízení vozidla. Všechny hlavní funkční a obslužné prvky byly umístěny v blízkosti řidiče za účelem zajistit snadnou a rychlou obsluhu.

Morelo

Morelo

KABINA POČÁTEK VAŠÍ CESTY

MAN TGL

Nastupte na palubu a vychutnejte neuvěřitelnou sílu MORELO PALACE ALKOVEN. S velkým očekáváním cíle a zapadajícího slunce ve zpětném zrcátku, se stane cesta na dovolenou zážitkem.

Pro přehlednou a ergonomickou kabinu MAN TGL platí: všechno v naprostém pořádku. Neoslňující displeje jsou dokonale čitelné, uspořádané ovládací prvky logické a snadno dosažitelné. Samozřejmě, u volantu lze plynule nastavit výšku i sklon. Aby bylo zajištěno, že vaše vozidlo je stále na cestě a nezůstane na vedlejší koleji, doporučujeme volitelný multifunkční volant.

Morelo
Morelo

Chraňte Váš vůz před korozí.
Speciální ošetřování podlahy vozu a rámu vozidla dokáže zachovalý stav vozidla výrazně prodloužit. Flexibilní, trvale elastická konzistence chrání ve spojení s chemickými vlastnostmi vosku spolehlivě a trvale zachované hodnoty. Ochrana proti korozi je s kovovými pigmenty zesílená, vytvoří se voskový ochranný film.

Morelo
Morelo

Váš ideální PARTNER na cesty.
Vždy bezpečně na cestách. S IVECO mobilní zárukou budete mít jistotu, že dosáhnete do cíle bezpečně a pohodlně. Pokud se během prvních dvou let od první registrace stane něco s obytným vozem dále než 25 km od místa parkování, od nahlášení do 24 hodin. My se postaráme o náklady za pronájem automobilu, ubytování v hotelu, přepravu cestujících domů nebo do místa určení, atd., zajištěna v celé západní Evropě a v mnoha zemích východní Evropy pomocí naší IVECO-24hodinové pohotovostní službě.


KDE JE LUXUS NAPROSTOU SAMOZŘEJMOSTÍ

OBÝVACÍ PROSTOR

Morelo

Strávit krásné chvíle s partnerem, rodinou nebo dobrými přáteli. Morelo PALÁCE ALKOVEN nabízí vše, co budete pro to potřebovat. Měkké sedačky, jemné dřevo a nespočet ušlechtilých detailů zajistí, že nebudete chtít ani vstát z tohoto luxusního salonu. A to ani nemusíte. Panoramatická okna obývací místnosti poskytují široký pohled do okolí a ponoří interiér do teplého přirozeného světla. Ergonomicky tvarovaná sedačka s luxusním čalouněním a více zónovou studenou pěnou je jako stvořená pro nádherné večery, při kterých prostě zapomenete na čas.

Morelo
Morelo

Vozidlo v extra třídě s maximální svobodou pohybu, výškou až 206 cm.

Morelo

LED prosklená vrchní skříňka. Navrhli jsme skříňku, která se v žádném případě neotřese. Takže šampaňské a sklenky na víno zůstanou při jízdě v klidu a navíc jsou krásně osvětleny.

Morelo

Panoramatické střešní okno. O čerstvý vzduch a přirozené světlo se postará střešní okno. Kromě, toho vypadá elegantně. Rolety slouží pro zatemnění a ochraně proti hmyzu.

Morelo

Satelitní TV Systém. Pro nejlepší zábavu můžete TV s 24" LED plochou obrazovkou umístit na spodní skříňku vedle vstupních dveří a právě tak do ložnice.


LUXUSNÍ

KUCHYNĚ

S čerstvými specialitami z trhu malého přístavního města na jihu Francie do kuchyně MORELO PALACE ALKOVEN. Zde najdete ideální podmínky pro mlsné jazýčky v první třídě.

Tiché zavírání zásuvek s dojezdem. Zásuvky dosahují skoro až k vnitřní stěně a lze je vysunout úplně. Takto plně vybavená kuchyně s profesionálním vybavením vám umožní svobodu na cestách, aniž byste se museli něčeho vzdát. To je skutečný luxus.

Morelo
Morelo

Vysouvací dvoudílný prostor (neplatí při TV ve vstupním prostoru) lehce se vysouvá a je snadno ovladatelná. Úložný prostor je snadno přístupný.

Morelo

Dometic AES chladnička s oddělenou mrazničkou a sekcí pro zeleninu. Díky všestranné izolaci a odsávání vzduchu přes střechu může chladnička pracovat velmi efektivně. Ať už v režimu plynového, nebo 12 voltů případně 230 voltů elektrického napájení.

Morelo

Kuchyňská deska. Kuchyňské desky odolné proti poškrábání z minerálního materiálu, barevně sladěné kryty a vhodné integrované umyvadlo. Velmi příjemné na pohled a snadno se udržuje.

Morelo

Luxusní plynový sporák. Luxusní sporák se snadným čištěním povrchu skla vypadá nejen dobře. Funguje tak stejným způsobem.
+ Stabilní "Spin-flow" nástavce
+ Velké plameny pro hrnce
+ Snadno se čistí povrch skla

Morelo

Plynová trouba s grilem, , plně vybavená kuchyň potřebuje samozřejmě troubu s roštem a pekáčem. Trouba s grilem je osvětlená a má samozřejmě skleněnou čelní stěnou. Můžete s radostným očekáváním pozorovat přípravu večeře.

Morelo

Kávovar Nespresso je perfektně umístěn na polici nad kuchyňskou deskou a kdykoliv na vás čeká aromatický požitek z kávy.

Morelo

Šuplíky s pomalým dojezdem – je jedno, kde jsou ve vašem obytném voze Morelo zásuvky, zavírají se díky pomalému dojezdu úžasně lehce a zcela automaticky.


Pevný povrch kuchyňské desky se dvěma dřezy jsou dokonale zabudovány. Jsou plně funkční a bez spojů a hran, proto následuje velmi lehké a pohodlné čištění. Jako volitelný doplněk jsou k dispozici kvalitní minerální materiály desek.

Pevný povrch matná sůl

Pevný povrch muškát

Pevný povrch lesklý pepř

Pevný povrch matný pepř

Pevný povrch lesklá sůl


Morelo

KOUPELNA PREMIUM

ZDROJ RELAXACE

Zda vzrušující den končí nebo začíná u norských fjordů, na tom nezáleží. . Je důležité, že se můžete ve své koupelně cítit výborně a navíc načerpat sílu na řadu dalších rušných dnů.

Koupelna Morelo PALACE ALKOVEN Vás okouzlí velkým prostorem a příjemným okolním osvětlením. Posuvné dvoudílné dveře do ložnice jsou se zrcadlem.

Morelo

Oddělená sprcha z pravého skla s velkou sprchovou hlavicí nabízí pohodlí domova. Velký dimenzovaný odtok s domácím sifonem zajišťuje, aby nepříjemné pachy zůstávaly v nádrži.

Morelo

Okno toalety v koupelně PREMIUM s kombinovanou síťkou pro zatemnění a zároveň sloužící proti hmyzu. Okno lze vyndat ven.

Morelo

Keramický splachovací záchod s tichým zavíracím víkem. 250 litrový septik může být vyčištěn přes terminál.


LUXUSNÍ KOUPELNA

NA DLOUHÉ CESTY

Morelo

Co se dá na dokonalé koupelně vlastně ještě zlepšit? Opravdu nic, ale můžete stavět v různých variantách, takže opravdu každý může najít svou individuální koupelnu snů. To je to, co jsme udělali. Pro ty, kteří ocení soukromí toalety a využijí samostatnou sprchu.

Morelo

Zrcadlová skříňka s LED osvětlením osvětlením a dostatečně velkým úložným prostorem. Otevřené police poskytují dostatek prostoru

Morelo

Střešní okno. Pro více denního světla a čerstvého vzduchu slouží zabudované střešní okno v koupelně PALACE ALKOVEN.

Morelo

Oddělené WC nabízí soukromí. Extrémní velikost, vyhřívaného radiátoru zajišťuje měkké teplé ručníky a osušky po relaxačním zážitku ze sprchování.


SVĚŽÍ INDIVIDUÁLNÍ

KOUPELNA F

V Morelo PALACE ALKOVEN jde o dokonalost.
Teprve tehdy, když jste spokojeni s vaší koupelnou na 100%, pak my také. To je důvod, proč jsme navrhli půdorys s francouzskou postelí a ideální koupelnou.

Rohové umyvadlo s odkládací plochou v koupelně F je zabudováno na levé straně a ve spodní skříňce je větší prostor pro všechno, co byste rádi v koupelně měli.

Morelo
Morelo

Šatní skříň s osvětlením LED a dvěma zavěšenými kolejnicemi. Dvě plynule výškově nastavitelné police jsou také k dispozici.

Morelo

Venkovní sprcha jako speciální vybavení. Ideální pro sprchování po koupání v bazénu nebo v jezeře, pro rychlé osvěžení v letním horku, vhodná pro cestování s domácím zvířetem.

Morelo

Topné těleso pro sušení ručníků v koupelně PREMIUM a koupelně LUXUS nabízí větší pohodlí na cestách. Od extra velkého, čistotou zářícího prostoru až po sušení nebo předehřívání ručníků.


Morelo

ZDE LEŽÍTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

KRÁLOVSKÁ POSTEL

Královská postel v Morelo PALACE ALKOVEN je Vaše cesta k nejkrásnějším snům. A ty by měly skončit u jednoho z nich dříve, aby mohl proklouznout a překvapit partnera s čerstvým chlebem.

Pokud byste chtěli mít snadný přístup k oběma stranám postele, pak je volně stojící postel ideálním řešením. Vytváří prostor pro další dvě skříně na levé straně hned vedle postele a nabízí 160 x 200 cm velkou plochu pro první třídu pohodlného spaní.


VĚTŠÍ PROSTOR PRO KRÁSNÉ SNY

PRODLOUŽENÁ POSTEL

Morelo

Někdy to může být jen trochu víc. Například obří podélná postel v Morelo PALACE ALKOVEN. Zde se může stát, že člověk vidí celou noc z dálky. Samozřejmě jen tehdy, když chce. . Pro všechny, kteří stále ještě hledají více odpočinku, podélná postel je ta správná volba. Přístup je velmi snadný, zepředu. Část pro hlavu může být zvýšena zcela odděleně a pevně upevněna. Každé lůžko je dva metry dlouhé a společně jsou obě přes dva metry široké.


Morelo

LOŽNICE

FRANCOUZSKÁ POSTEL

Užít si dvojitosti, o to jde v Morelo PALACE ALKOVEN. Francouzská postel je prostě ideálním řešením pro všechny páry, které se radují z toho, že cesta k partnerovi není příliš daleká.

Ten, kdo přes kompaktní půdorys chce pohodlně vstoupit k čelu postele, udělá jedině správný krok. Francouzské lůžko je 195 cm dlouhé a 158 cm široké. To vytváří prostor pro vestavěnou šatní skříň a samozřejmě pro odpočinek.

Morelo

Morelo

Všechny televizory ve vašem obytném voze Morelo jsou vyráběny alphatronics v Norimberku. Umožňují trvale vysokou kvalitu. Takže jsou spolehlivou a bezproblémovou mobilní televizí. Přístroje jsou vybaveny úsporným alphatronics Wide displejem, integrovaný triple tuner DVB 57, DVB-T2 (H 265 litrů, DVB-C s Cit pro příjem placené televize), DVD přehrávač, vybavení pro Mobile Home Automation Systém.

Morelo

Morelo

TV se satelitním systémem Ten Haaft - nejen spolehlivý značkový produkt. Rozhodli jste se také pro dlouholeté zkušenosti, výborné služby, inteligentní technologii a nejvyšší kvalitu!

Mnoho servisní středisek po celé Evropě rovněž zaručí bezpečnost a rychlou pomoc.

NÁŠ TIP:
Oyster je uživatelsky přívětivý satelitní systém pro rozmanitost programů a pohodlí v extra třídě.

Morelo

24 "-Ultraplochá obrazovka Oyster® - satelitní TV systém zaručuje pohodlné sledování a požitek. TWIN-LNB umožňuje přijímat různé programy v obývacím pokoji a ložnici.

Morelo

Posuvné dveře s velkými zrcadly na straně koupelny zajišťují soukromí v koupelně i v ložnici. Dvoukřídlové dveře zaručují klidné spaní a velmi široký průchod.

Morelo

5-zónová studená pěna matrace se dokonale přizpůsobí tělu. Prodyšný materiál zajišťuje příjemné klima.

Morelo

Objemné zásuvky poskytují další úložný prostor (v závislosti na modelu) a doplňují funkce pohodlí v ložnici.

Morelo

Comfort-pružinový systém pro vynikající pohodlí. Elastický pružinový systém zajišťuje ergonomicky podpůrný komfort ložnice, díky více zónové studené pěně, matrace pro klidné a uvolněné spaní.

Morelo

Postel Alkoven s elastickým pružným systémem. Místnost pro odpočinek a relaxaci. Díky pružinám lze postel zcela sklopit.


Morelo

TECHNIKA

KOMFORT A FUNKCE

Čím by byl obytný vůz první třídy bez vynikající technologie? S nejpreciznějším inženýrským umem a obrovským nadšením pro exkluzivní vozidlo slučujeme elektriku, mechaniku a elektroniku v impozantní společné umělecké dílo. Každého našeho dodavatele volíme se stejnou pečlivostí, s jakou sestrojujeme naše díly. MORELO je víc než jen obytný vůz, MORELO je výzva.

Morelo

Elektircý box. Pro bezporuchové elektrické napájení jako doma, slouží VDE vyzkoušený elektrický panel. Všechny spotřební, měřicí a zabezpečovací body máte jasně na jednom místě - jak je znáte z domácí techniky.

Morelo

Plynový box. Plynový box je kompletně izolovaný, vodotěsný a poskytuje úložný prostor pro dvě 11- kg lahve se stlačeným plynem.
+ Automatické přepínání
+ Plná izolace od obývacího prostoru
+ Snadné čištění

Morelo

Odvodnění. Aby bylo možné se zbavit odpadní vody snadno a rychle, zabudováváme trubky v domácí kvalitě, které zajišťují silný odtok pomocí kulového ventilu a hasicího zařízení.

Morelo

DOMETIC Generátor plynu. Plynový generátor dodává energii a další nezávislost.
+ 2600 W maximální výkon
+ Klimatizace - možný provoz
+ Komfortní nezávislost

Morelo

Lithium-iontová technologie. Rychlé nabíjení a plný výkon k maximální kapacitě při relativně nízkém zatížení.
+ Vysoká účinnost
+ 50% úspora energie oproti gelovým bateriím
+ Stabilita napětí

Morelo

Bezpečnostní vypnutí. Tím se enormně zvyšuje životnost baterie. Bezpečnostní vypnutí zajišťuje, že se oddělí včas ze systému, dříve než by následovaly škody způsobené hlubokým vybitím.

Morelo

Solární zařízení. Nechme slunce pracovat za nás. S modelem 120W můžete využít bezplatně energii pro nabíjení baterií vozidla.

Morelo

Systém čerstvé vody. Pro optimální tlak vody montujeme obzvláště silné vodní čerpadlo, zvukově izolované.
+ Studená ve vyhřívané dvojité podlaze
+ Centrální rozvod
+ Dostatečně velké nádrže

Morelo

Ovládací panel. Ovládací panel s dotykovou obrazovkou vám poskytne vždy vše. Údaje, které byste měli vědět o svém Obytném voze Morelo.
+ Snadná obsluha
+ Centrální ovládání
+ Rám z nerezové oceli

Morelo

Elektrické bloky. Kdo chce být ve svém, obytném voze MORELO na cestách soběstačný, měl by si možnosti energetického bloku přesněji prostudovat sám.

Morelo

Mastervolt nabíjecí systém. Výkonná nabíječka s měničem je rychlý a efektivní způsob nabíjení baterií.
+ Vysoká kapacita nabíjení
+ Rychlé nabíjení baterií
+ Provoz zařízení s napětím 230 V

Morelo

Morelo

Systém vytvoří při Vašem pobytu v obytném voze MORELO takové pohodlí, jaké je jen možné.
Náš zvedací systém je určen pro Vaše auto. 4 hydraulické zvedáky dokáží zvednout vůz v době kratší než 2 minuty do horizontální polohy. Přes nízkou vlastní hmotnost může každý zvedák vyzdvihnout v závislosti na modelu 2-10 tun. Díky obzvláště vysokému tlaku je zajištěno, že všechny zvedáky jsou najednou zataženy.

NÁŠ TIP:
E & P Zvedací systém pracuje pouze stisknutím tlačítka plně automaticky, ale ruční ovládání je také možné. Automatické sklápění dělá ještě jednodušším vyprázdnění nádrže.

PŘEHLED MODELŮ

MORELO PALACE ALKOVEN

Šest půdorysů, z nichž tři jsou určeny pro garážování skútrů, jízdních kol a tři pro garážování osobních automobilů. Bohatou nabídku podle Vašich nároků a potřeb najdete ve vozech MORELO PALACE ALKOVEN

Morelo

MORELO PALACE ALKOVEN 86 FB

Morelo

MORELO PALACE ALKOVEN 95 GB

Morelo

MORELO PALACE ALKOVEN 103 GSB

Morelo

MORELO PALACE ALKOVEN 90 LB

Morelo

MORELO PALACE ALKOVEN 95 MB

Morelo

MORELO PALACE ALKOVEN 108 GSBTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace