MORELO EMPIRE

MORELO EMPIRE

NOVĚ PŘEDEFINOVANÝ LUXUS

Model EMPIRE, který je postaven na podvozku Iveco Daily do 7,5 tuny. Sportovní přední část, elegantní exteriér, vylepšené obrysy a hladké boční stěny po celé délce, extrémně silné stěny 52 mm poskytují vynikající klima místnosti při jakékoliv venkovní teplotě. Koupelna nabízí rafinovaný vzhled z přírodního kamene, stylové svítidla a hlavně velký prostor. Každý detail tohoto vozu má svou definici.


Podvozek: IVECO Daily 70 C 21
Emisní třída: EURO 6d
Motor: 3,0 l
Výkon: 155 kW / 210 PS
Celková hmotnost: do 7.490 kgMoreloVÁŠ NOVÝ VYSNĚNÝ DŮM

NA CESTY

Ve skutečnosti nejsme zastánci superlativů. Přesto jsme jeden takový vybudovali. Morelo EMPIRE

Morelo
Morelo

 

 

Velká garáž obytného vozu Empire umožní převoz kol, skútrů, mopedů.

 

 

Nikdy předtím nebyla okna a dveře tak elegantně v boční stěně zabudována, nikdy nebyl obytný vůz, tak složitě konstruován. Až nyní...

Morelo

KRÁLOVSTVÍ

PALÁC NA KOLECH

Morelo

Z toho všeho jen to nejlepší a samozřejmě ještě mnohem víc. Tak jsme vše v Morelo EMPIRE vymysleli, navrhli a zkonstruovali. Například světla se svými komplikovaně integrovanými světelnými vodiči nebo elegantní dekor z přírodního kamene v koupelně. Pouze dva z nesčetných drahých detailů.


VYSVĚTLETE SVOU NEZÁVISLOST

Dobrý pocit nepotřebujete mít jen na jednom místě. . S perfektně vybavenou kuchyní a luxusní koupelnou si můžete vychutnat svobodu a být všude doma.

Morelo
Morelo

 

 

Zde máte vše, co potřebujete k tomu, aby se z Vašeho obyčejného cíle cesty stalo Vaše osobní oblíbené místo.


Morelo

VEZMĚTE SI VAŠE

LÁZNĚ S SEBOU

Jaký by byl obytný vůz snů, kdyby neměl luxusní koupelnu? V každém případě by byl jen z poloviny tak pěkný.

 

 

Od elegantního pravého skla, dešťové sprchy až po drahý dekor z přírodního kamene. Tohle nás napadlo, abyste se zde cítili pohodlně jako doma.

Morelo

Morelo

KDYŽ SE SETMÍ

VYTVOŘÍTE PŮSOBIVOU ATMOSFÉRU

Když zapadne slunce, náš koncept funguje. S nejnovější osvětlovací technikou vytvoříme působivou atmosféru, kterou dokáže překonat pouze hvězdná obloha. Ale jít kvůli tomu ven? Není třeba, v MORELO EMPIRE stačí otevřít obrovské panoramatické střešní okno a užít si nádherné večery ve dvou.


Morelo

PŘEHLED MODELŮ MORELO EMPIRE

MORELO EMPIRE

Rádi bychom Vás ušetřili pochybností při výběru vozidla. Na druhou stranu budete moci si vybrat z půdorysů Privilegium, které Vám nechceme zatajit. U modelu MORELO EMPIRE jsou k dispozici tyto:

MORELO EMPIRE 88 L

MORELO EMPIRE 88 L

MORELO EMPIRE 90 L

MORELO EMPIRE 90 L

MORELO EMPIRE 92 LS

MORELO EMPIRE 92 LS

MORELO EMPIRE 92 M

MORELO EMPIRE 92 M


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace