Kontaktní formulář
HYDRAULICKÉ NOHY
Morelo

Hydraulické nohy

Zažili jste v kempu se svým obytným vozem na nerovném povrchu situaci, že vaše vozidlo není stabilní ani vyrovnané, což vám může způsobit, že se obytný vůz pohybuje, když jim procházíte.
Obytný vůz se kýve ve větru, voda ze sprchy a umyvadla neodtéká správně, dveře se samovolně otevírají, máte poruchy spánku kvůli pocitu, že ležíte z kopce. Nebo jste zastavili u pláže dvěma koly v písku a vůz se vám pohybuje při chůzi ve voze.
Možná vám to připomíná některé z vašich cestovních zkušeností. Našli jsme pro vás řešení díky vyrovnávacímu systému - hydraulická noha na každé straně vozu Vám pomůže při stabilizaci Vašeho vozu kdekoliv na cestách. Více v naší nabídce.

Nabízíme Hydraulické nohy dvou nejznámějších značek - HPC a E&P
Tyto hydraulické nohy jsou určené pro všechny typy obytných vozů i přívěsů, automaticky nebo ručně vyrovnají do roviny jakýkoliv obytný vůz do 10 tun váhy. Jsou vhodné pro všechny typy podvozků: Fiat Ducato/Alko, Renault, Mercedes, Iveco, MAN a další. Protože jsou hliníkové, váha celého systému je výrazně nižší. Hydraulické nohy udělají z Vašeho obytného vozu opravdový stabilní dům na kolech, dokonale vyrovnaný a bez jakéhokoliv pohupování. V naši nabídce najdete hydraulické nohy

V našem servise probíhá – instalace, servis, ale také poradenství včetně nákupu příslušenství.
Jan Skolil

česky anglicky
+420 771 155 945
Prodej obytných vozů Morelo
Technická podpora
Miloslava Špalová

česky
+420 608 655 090
Recepce
Objednání termínu servisu
E-shop a prodejna s kempingovým příslušenstvím
Milan Ďuriš

česky
+420 608 655 092
Servisní technik
Specialista na elektriku a elektroniku
pro obytné vozy
Andrey Guadamuz Chavarría
anglicky španělsky
+420 608 655 091
Servisní technik
Specialista na polishing, keramický lak, ošetření kůže, autoklempířské práce a laminát