MORELO EMPIRE | EMPIRE LINER

MORELO EMPIRE | EMPIRE LINER

NOVĚ PŘEDEFINOVANÝ LUXUS

Ne, že by Vám v jednom z našich modelů něco chybělo, ale Morelo EMPIRE LINER nabízí ještě trochu více. Nakonec, u tohoto luxusního obytného vozu nejde jen o to, co potřebujete, ale i o to, co skutečně chcete.

Díky našemu špičkovému modelu podobnému jako Mercedes Atego a Iveco Euro Cargo jsme splnili dávný sen. A myslíme si, že Vy byste měli také
Morelo

VÁŠ NOVÝ VYSNĚNÝ DŮM

NA CESTY

Ve skutečnosti nejsme zastánci superlativů. Přesto jsme jeden takový vybudovali. Morelo EMPIRE LINER

Morelo
Morelo

 

 

Naloží víc, než ostatní automobily celkově váží. A přitom vypadá tak skvěle.

 

 

Nikdy předtím nebyla okna a dveře tak elegantně v boční stěně zabudována, nikdy nebyl obytný vůz, tak složitě konstruován. Až nyní...

Morelo

KRÁLOVSTVÍ

PALÁC NA KOLECH

Morelo

Z toho všeho jen to nejlepší a samozřejmě ještě mnohem víc. Tak jsme vše v Morelo EMPIRE LINER vymysleli, navrhli a zkonstruovali. Například světla se svými komplikovaně integrovanými světelnými vodiči nebo elegantní dekor z přírodního kamene v koupelně. Pouze dva z nesčetných drahých detailů.


VYSVĚTLETE SVOU NEZÁVISLOST

Dobrý pocit nepotřebujete mít jen na jednom místě. . S perfektně vybavenou kuchyní a luxusní koupelnou si můžete vychutnat svobodu a být všude doma.

Morelo
Morelo

 

 

Zde máte vše, co potřebujete k tomu, aby se z Vašeho obyčejného cíle cesty stalo Vaše osobní oblíbené místo.


Morelo

VEZMĚTE SI VAŠE

LÁZNĚ S SEBOU

Jaký by byl obytný vůz snů, kdyby neměl luxusní koupelnu? V každém případě by byl jen z poloviny tak pěkný.

 

 

Od elegantního pravého skla, dešťové sprchy až po drahý dekor z přírodního kamene. Tohle nás napadlo, abyste se zde cítili pohodlně jako doma.

Morelo

Morelo

KDYŽ SE SETMÍ

VYTVOŘÍTE PŮSOBIVOU ATMOSFÉRU

Když zapadne slunce, náš koncept funguje. S nejnovější osvětlovací technikou vytvoříme působivou atmosféru, kterou dokáže překonat pouze hvězdná obloha. Ale jít kvůli tomu ven? Není třeba, v MORELO EMPIRE LINER stačí otevřít obrovské panoramatické střešní okno a užít si nádherné večery ve dvou.


Morelo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace